Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek ezek alapján...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek alapján biszex vagyok vagy leszbikus?

Figyelt kérdés
28 éves nő vagyok. Mindig férfiakkal voltam kapcsolatba. Volt szexuális kapcsolatom is de mindig azt érzem, hogy valami nincs rendben. Hogy szeretem őket de nem úgy mint kellene, mert a nőket akikhez vonzódtam erősebb érzéssel szerettem. A szex során bizonyos dolgokat nem élvezek annyira. A férfiak teste nem vonz annyira mint a nőké.Sokszor éreztem azt a kapcsolataimban, hogy talán a nőket szeretem, és meleg vagyok. De nem akarok nőkkel ismerkedni, és azt érzem hogy mindezek ellenére férfiakkal kell lennem. Sohasem közeledtem nőkhöz, nem is fogok.
2018. szept. 10. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
igen
2018. szept. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

1es. Ez nem valasz. A kérdés, hogy biszex e vagy homoszexualis e.


Szerintem mivel ferfiakkal vagy, de nőkhöz is vonzódsz, bi.

De csak "kényszerből" vagy pasikkal vagy vonzódsz is hozzájuk?

2018. szept. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
El kellene engedni ezekwt a “súlyokat” és aszerint élni, miszerint neked jó! Ezt azért érzi az ember, magad előtt nem tudod letagani úgysem. Utána fogsz rájönni arra, hogy mennyi időt pocsékoltál ezekbek a leplezésével.
2018. szept. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Biszex
2018. szept. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért a heteró élet az elvárás mindenhol. És eldöntöttem hogy az leszek, de úgy igazán nem tetszettek a fiúk. De tudok kötődni bizonyos férfiakhoz, ha a belső tulajdonságaik olyanok amik tetszenek, de ez nem az a nagy szerelem.
2018. szept. 10. 21:50
 6/10 anonim ***** válasza:

Miert lenne ostoba kerdés? Na mindegy.

A lepontozott biszex valaszt en sem értem.


Kérdező!

Ha csak elvaras miatt vagy velük, nem kívanod a férfiakat, csak rá tudod venni magad a szexre velük, akkor azt mondanám inkább elfolytott LESZBIKUS vagy!

2018. szept. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
utolsó: elfoJ
2018. szept. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

*tott na


De amúgy igen, kérdező, szimplán elnyomod magadban.

2018. szept. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hoppá! Köszi. Szóval elfojtott!
2018. szept. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Îrjatok 22/N
2018. szept. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!