Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti hogy szűritek ki azt, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy szűritek ki azt, hogy ki leszbikus, ki biszex beállítottságú?

Figyelt kérdés
A barátnőm megismert egy biszex nőt aki egyik-napról a másikra dobta őt egy pasiért. Társkeresőn is alkalmi kapcsolatosok írnak rám. Nincs bajom velük de én olyan nőkkel szeretnék ismerkedni kapcsolat céljából akikkel ugyanúgy leszbikusok vagyunk. Ti hogy szúrjátok ki, hogy ki az aki biszex, de leszbikusnak adja ki magát?
2018. szept. 19. 15:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%
Nem mindegy, hogy egy csajért, vagy pasiért hagy el?
2018. szept. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ennek célszerű okai vannak, mivel biszex ő választhat, és nyilván nem fog évekig elleni egy homoszexuális kapcsolatban, amikor lehet egy felvállalt heteróban is. Meg idővel sok nő házasságot, gyereket szeretne. Elég sok leszbikust ismerek senki nincs együtt évekig biszexel, nem is tudok ilyen kapcsolatról.De engem nem érdekel, nyugodtan keresgélhetnek, csak az érdekel, hogy ne fussak bele ilyen alkalmis biszexekbe akik leszbikusnak mondják magukat.
2018. szept. 19. 15:35
 3/23 anonim válasza:
58%

Szerintem vagy megmondja, vagy később derül ki, de kiszűrni hogy lehet hát...h nem beszél róla, még csak említést sem tesz, akkor esetleg úgy, hogy egyből felcsatolhatóssal akarja.

Egyébként jó lenne ha nem általánosítanál, nem minden biszex egy szrdarab. Például jó magam biszexuális homoromantikus vagyok,és a szerelem nekem valamennyivel fontosabb mint a szex, ergo nem hagynék el egy nőt, csak azért mert neki nincs húsvér dákója, és mert az a dákó dereket is tud nemzeni. A dákós meg nem tud olyat mint a nő (ollózni) szóval erről ennyit.


19/L

2018. szept. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
*gyereket*
2018. szept. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%

"Ennek célszerű okai vannak, mivel biszex ő választhat, és nyilván nem fog évekig elleni egy homoszexuális kapcsolatban, amikor lehet egy felvállalt heteróban is. "


Ez azért nem teljesen így van, én két biszex lányt ismerek magamon kívül, és mindhárman voltunk már komoly, felvállalt leszbikus kapcsolatban, sőt én meg az egyik lány kifejezetten a lányok felé húzunk. Szóval ez kapásból három ellenpélda. Sőt több mert a lányok közül akikkel kapcsolatban voltunk is voltak biszexek. A másik meg hogy attól hogy belefutottatok most olyanba hogy aki másnak adta ki magát, nem hiszem hogy gyakori lenne hogyha egy lány vállaltan vonzódik a lányokhoz is akkor azt állítaná magáról hogy leszbikus, én legalábbis ilyennel se találkoztam.

2018. szept. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy minden biszex szrdarab, bizonyára találsz olyat akivel összejössz még fiatal vagy. Két homoszexuális viszont huzamosabb ideig jobban ki tud jönni egymással, és mondom én még nem ismertem senkit aki pl. biszexel évekig együtt járt volna. Mert előbb-utóbb mind családra, gyerekre vágyott. És nyilván nem vállalták a pl. a beültetést mivel nekik összejön természetes úton is.
2018. szept. 19. 16:37
 7/23 anonim ***** válasza:
6%

Az első tipikus, bunkó pasi.


Nem mindegy, mert "csajért" milliószor kissebb eséllyel hagy el egy leszbikus, mivel egy leszbikus "csajra" vágyik és èn ki tudom elégíteni azt a vàgyát, movel "csaj" vagyok.


Egy biszex meg pélóra vàgyik, amit nem tudok megadni neko, ezért megy fèlre.



Teljesen igazad van kérdező, ne hagyd hogy a biszexek rábeszèljebek magukra.


Amúgy kérdezd meg hogy volt-e már kanja ès ha volt akkor hagyd a fenébe, az olyan biszex, hiába mondja hogy nem.

2018. szept. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó te csak ne mond senkire hogy bunkó, mert nálad bunkóbb meg kevésbé beszűkült látásmóddal rendelkező emberrel még nem találkoztam. Olvastam már a kommentjeidet, elképesztő mennyire képes vagy gyűlölni meg lenézni másokat a biszexualitásuk miatt.
2018. szept. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Egyes válaszolok miért kell lenèzni a biszexeket én is az vagyok.Az egy másik dolog hogy vannak olyan biszexek akik egyformán vonzódnak mindkét nemhez és vannak akik nem.Nem kell itt általánosítani.Meg mi az hogy egy biszex nem tud hűséges lenni,s hogy péniszre vágynak.Különben is egy leszbikus is lehet hűtlen.S melyik leszbikus nem próbálkozott volna korábban pasikkal is vagy hitte magáról hogy ő is biszex.Mert hát ez egy hosszú folyamat mire tudatósul az emberben.(Nyugodtan le lehet pontozni,csak azért mert le mertem írni a véleményem s nem állok senki oldalán)
2018. szept. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
9. Az nekem nem gond ha leszbikus de volt férfiakkal előtte, de ezek után azt érzi, hogy a nőkhöz vonzódik mert pasikat nem szereti, meg a szexet sem élvezi velük. Az ilyen nő leszbikus. De aki élvezi férfiakkal is meg férfiakba is beleszeret, az nem fog feláldozni mindent egy nőért, nem fog rászánni 10-20-30 éveket az életéből. Meg ott a házasság, gyerekkérdés amit megtud természetes úton oldani, mert élvezi a szexet férfiakkal. De mint a fenti példa mutatja biszexek is évekig elvannak egymással, meg biztos vannak olyan leszbikusok akik szeretnek biszexekkel járni.
2018. szept. 20. 09:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!