Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Megadnád a párodnak a facebook...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megadnád a párodnak a facebook jelszavad?

Figyelt kérdés

Engem nem érint a dolog, de több helyről hallottam már, hogy ez a jelszócsere bevett szokás sok pár esetében, viszont elég sok konfliktus, félreértés, stb. forrása lehet...

Ti hogyan látjátok?



2018. szept. 23. 07:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Ha olyan a viszonyunk, olyan bizalom van köztünk akkor meg.

Viszont akkor nincs konfliktus, félreértés.

2018. szept. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tudja. El van mentve a gépén. Nem nezegeti.
2018. szept. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
86%

Nem rég mentünk szét, így csak exemként beszélhetek róla.


A jelszavam konkrétan nem tudta, de a gépemen el volt mentve a jelszó. A gépet ő is használta, ott volt a nappaliban, közkincsé téve.


Ő négy év alatt belépve sem maradt sohasem, végül ő is lett a hunyó, aki félrelépett :)


Bár nem is érdekelt a Facebookja sohasem. Ha valami gáz van a kapcsolatban, azt a másik fél megérzi, Facebook-olvasgatás nélkül is.

2018. szept. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és nem is várnám el hogy megadja az övét. Nagyfokú bizalmatlanság elvárni hogy ismerjem a másik jelszavait.
2018. szept. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem, minek?

A közös gépen van, amikor úgy zárjuk be az oldalt, hogy nem lépünk ki, tehát sokszor simán belenézhetünk a másik profiljába. Tehát láthatóan nem titkolózunk egymás előtt. De célzottan még nem volt okunk megadni egymásnak a jelszavunkat.

2018. szept. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%

Persze,miért ne? Nincs előtte titkolni valóm.


Nyílván nem mindegy,hogy 1 hónapos vagy 1 éves kapcsolatról van szó, de ha megbìzom benne annyira hogy együtt vagyok vele, megosztom vele a magánéletem,az otthonom, akkor egy facebook jelszótmiért ne osztanék meg vele?

2018. szept. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Persze h megadnám

Csak róla beszélek :33

2018. szept. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem adnám mef,nem azért mert titkolni valóm van ,sok helyen ez a jelszóm!!
2018. szept. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnám meg. Nincs titkolnivalóm, de magánéletem az igen. Attól, mert valakivel együtt lennék, nem szűnök meg létezni mint önálló ember, az szerintem nem a bizalom része, hogy ki-bejárkálhat valaki a másik minden privát beszélgetésébe. Ha kérdezné épp kivel beszélek, akkor megmondom, akár meg is mutatom az illetőt, de az nagyon is zavarna, ha látni akarná mindig, kinek mit írok. Kell maradjon egy egészséges privát szféra, félrelépni meg bőven lehet facebook nélkül is, szóval...
2018. szept. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnám meg és azt sem várom el, hogy a párom megadja az övét!!
2018. szept. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!