Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Megadnád a párodnak a facebook...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megadnád a párodnak a facebook jelszavad?

Figyelt kérdés

Engem nem érint a dolog, de több helyről hallottam már, hogy ez a jelszócsere bevett szokás sok pár esetében, viszont elég sok konfliktus, félreértés, stb. forrása lehet...

Ti hogyan látjátok?



2018. szept. 23. 07:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos, hogy nem adnám meg, és ezt nem várnám el tőle sem. Nem azert mert nem bízok benne, hanem mert van magánéletem, és a barátaimnak is. Tegyük fel hogy egy barátom elmond csak nekem egy bizalmas dolgot, biztos hogy nem akarja, hogy ezt egy számára akár idegen tudja. Nem egészséges egymás beszélgetéseit olvasgatni, ha valaki ennyire nem bízik a párjában az rég rossz.
2018. szept. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem adnam meg. Semmi titkos nincs a facebookomon de azert mindent nem kell megosztani egy parkapcsolatban. Ez az en velemenyem. 23/L
2018. okt. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!