Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok! Tudnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Tudnátok nekem olyan társkeresőt írni aki jó is és nem kamu profilokkal van tele?

Figyelt kérdés

Pink Vanillát próbáltam de a lakóhelyem (Tolna) környékén nincsenek fent illetve a Sweet candy használtam és szerettem de sajnos megszűnt. Mik vannak még?

24/N


2018. szept. 23. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Nincs olyan oldal ahol nincs teli kamuval!
2018. szept. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Javaslom próbálkozz itt. Ki lehet fogni értelmeseket
2018. szept. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tinder. Egy próbát megér 😅 Én nagyon sok jófej lányt ismertem ott meg akikkel facen is beszéltünk utána. Meg akinek hozzá van kapcsolva az Instagram profilja az kizárt hogy kamu. Esetleg HER, bár az itthon nem olyan elterjedt.
2018. szept. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ilyet, hogy twoo meg badoo felejtsd el, a legtöbb csaj kamus vagy csak alkalmit/harmadikat keres. Aki meg értelmesnek tűnik, nem lépett fel ezer éve :'D

Próbálkozhatsz itt is, de nagy lutri, mert ugye nem látod a másikat, szóval lehet, hogy tök jó arc, csak amúgy állatira nem az eseted külsőre. Ajánlott a képcsere pár levél után, ha szimpi.

2018. szept. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én Tolna környékén lakom:D
2018. szept. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nő vagyok!!

Kettes voltam

2018. szept. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Próbálj meg facebookos csoportokban ismerkedni.
2018. szept. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Facebookos csoportokban csak 1 napja regisztrált, netes kamuképekkel fent levő, nevetségesen átlátszó kan-gondolkodásmóddal és szóhasználattal írogatják ki, hogy akar-e valaki szexchatelni,de azért ne zavarjon,ajánlgasd csak.
2018. szept. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Okcupid az ami még esetleg lehetne, de mindegyik tele van kamusokkal.
2018. szept. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 MaryRead ***** válasza:
HER, Talko, JustShe, de ezekből a HERt tudom javasolni legjobban
2018. szept. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!