Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vajon az alkohol hozta ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon az alkohol hozta ki belőlem a hajlamot?

Figyelt kérdés
Pár éve azt érzem mintha a nőket figyelném csak pl. az utcán. De nem mertem közeledni, inkább pasikkal jártam. Tegnap szórakozni voltam barátokkal,és ott volt egy nő, és, flörtöltünk meg rendesen bókoltam neki, meg lefeküdtünk. És megbeszéltük, hogy ismét találkozunk, és jó volt vele csókolózni, szexelni. Ő leszbikus. De valahogy tartok tőle, hogy egy nővel randizzak.De már ma is találkoztunk.Mert már gyereket szeretnék, de most összezavarodtam. Mert lehet, hogy a férfiakat nem is szeretem, csak magamra erőltettem a kapcsolatokat, és mit fog szólni a családom.Mármint volt már olyan érzésem amikor fiúkkal szexeltem,jártam hogy inkább a nőket szeretem, de tegnap így szex közben még jobban éreztem. De a nő akivel tegnap voltam, annyira tetszik nekem, ő az ideálom, és olyan kedves, megértő volt, mindig mondja, hogy ne parázzak majd minden alakul.Meg hogy ő megtudta volna mondani rólam, hogy én a lányokat szeretem, nem a fiúkat, és szerinte csak el kell ezt fogadnom, és ő segít ebben. De tényleg annyira aranyos, és szeretek vele lenni. Viszont nem tudom, hogy most én leszbikusnak számítok vagy az alkohol kihozta belőlem a hajlamokat?
2018. okt. 14. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább úgy mondanám, az alkoholtól felszabadultak a gátlásaid, ami utat engedett a vágyaidnak.
2018. okt. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A férfiakjox vonzódtál bármikor is? Élvezted velük a szexet bármikor is? Miről, kikről fantáziálsz? Mi az ábra a hölgyel mikor józanul találkoztok? Sok a kérdés, neked is mérlegelni kell, ez bármi lehet, hagyd hogy kiderüljön😇!
2018. okt. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az alkoholtól nem leszel más, csak felszabadultabb. Ne parázz, hanem találkozgassatok, szeretkezzetek, élvezd a vele töltött időt. Ha nem a lányok kellenek, azt érezni fogod. Viszont, ha a lányok, azt is és akkor el kell fogadni magad. Mások véleménye nem számít. Ha vele vagy boldog, legyél vele.
2018. okt. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2. Volt egy fura gyerekkori élményem amikor a tv-ben ment egy műsor amiben két nő szerelmes volt egymásba. És én boldogan mondtam apunak hogy ez milyen jó, mert én is a lányokat szeretem. Akkor leültettek a szüleim és elmondták, hogy ilyen nincs a lányok a fiúkat szeretik, nézzem én is a fiúkat.Akkor olyan rosszul éreztem magam, és arra gondoltam hogy akkor majd én titokban fogom a lányokat szeretni. De nem tudom, hogy ez jel lehet vagy kis gyerekes bolondság. Az első szexuális kapcsolatomnál lelkileg rosszul éreztem magam, pedig akivel voltam szeretett, de éreztem hogy valami nincs rendben, nem olyan mint amilyennek lennie kell. És előtte is éreztem hogy nem vagyok szerelmes, de az unokatestvérem megnyugtatott, hogy dehogynem, ő mindent megtenne ezért a pasiért mert kedves, helyes. De utána voltak rövidebb kapcsolataim és ott ment a szex, és nem gondolkoztam ezen. Viszont az ezelőtti kapcsolatomban azt éreztem, hogy szeretem azt a fiút, de a kapcsolat vége felé, már csak nőkre gondoltam szex közben, de az elején elvoltam vele. De azt is megfigyeltem, hogyha nőre gondolok, vagy pl mikor egy ilyen témájú filmet néztem amikor férfival voltam sokkal jobb volt. De mikor nem jártam fiúkkal akkor mindig lányokba szerettem bele, de ezt a csalódással magyaráztam. Jó volt vele találkozni,olyan jól megtud nyugtatni, meg érzek valamit iránt pl. hogy megcsókolnám.
2018. okt. 14. 21:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Az alkoholtól senki sem lesz teljesen más ember és a vágyaid, gondolataid sem lesznek mások, tehát semmi olyat nem tettél, amit ne akartál volna. Az alkohol miatt oldódtak a gátlásaid, odamertél menni egy lányhoz és flörtölni vele illetve többet is. Nem az alkohol miatt akartad ezt. Eddig is akartad. Az alkohol csak segített ebben, megadta hozzá a bátorságot, de te akartad. Ha nem akartad volna, akkor azt mondtad volna a lánynak, hogy neked ez nem megy és álljatok le, de nem tetted. Ha mégis megtetted és csak az alkohol miatt lett volna, akkor nagy lelkifurdalásod lenne, elakarnád felejteni az egészet, de nem. Úgy érzem az írásodból, hogy tetszett és élvezted. Ráadásul józanon is találkoztál vele a szex után. Kell ettől több bizonyíték arra, hogy nem csak az alkohol hozta ki? Eddig is benned szunnyadt, de nem hagytad felszínre törni.
2018. okt. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te inkább leszbikus vagy, csak elnyomod magadban. Én is megtudom állapítani a szex alapján, hogy ki mennyire vonzódik a nőkhöz, szóval szerintem nem hülyeség amit a barátnőd állít.
2018. okt. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!