Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csajok, felvállaljátok magatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, felvállaljátok magatokat/párotokat?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam bulizni a barátnőmmel és többet ittunk a kelleténél. Ebből következett az, hogy együtt táncoltunk és csókolóztunk. Negatív kritikát nem kaptunk, csak egy plázacica közölte hogy "fújj én ilyen undorítót még sosem láttam". Amúgy a barátnőm teljesen nőies, csak a magassarkú hiányzik róla. Én pedig fiúsabb vagyok, de a hajam hosszú. Szóval a kérdésre visszatérve: ti ezt megcsinálnátok? Vagy inkább egy olyan helyet választotok ahol el lehet bújni ? (Férfiak válasza is érdekelne)

20/L/L

17/L/L



2015. dec. 12. 17:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én nem tenném. Nagyi nagy százalékban vannak homofóbok Magyarországon.


25F bi

2015. dec. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
77%
Ez hülyeség a csókba nincs semi rossz a plázacica is csókolózna biztos ha let volna kivel irigy volt rátok ennyi
2015. dec. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi nem merjük felvállalni.
2015. dec. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Szórakozóhelyen, ittasan bármikor... :D
2015. dec. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha valaki normálisan kérdezi meg, hogy leszbikus vagyok e, akkor én is normálisan válaszolok rá. Amennyiben ott van párom bemutatom őt is, ha szeretné. Szóval nem tagadom őt le. Az más, hogy utcán meg hasonló helyeken pl mi nem szoktunk csókolózni meg stb.
2015. dec. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Igen. Szórakozóhelyen ittasan mi is csinálunk mindenfélét. Asztal alatt simogatás, meg csók is van néha, csak akkor nem merem rendesen megcsókolni, mert letámadom azonnal. :D Annyira durván vágyunk egymásra, hogy inkább megvárom, hogy hazaérjünk és akkor van minden. Utcán is megfogjuk néha a kezünket. 23 és 24 évesek vagyunk, nem titkolózunk, a homofobok nem érdekelnek. Nekem még soha senki nem mert beszólni, mert érződik rajtam, hogy van bennem némi agresszió.
2015. dec. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Most éppen nincs barátnőm, de én felvállalnám ha lenne
2015. dec. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Mi nem titkoljuk, igaz többnyire mi is a szórakozóhelyeken engedjük el így magunkat,utcán kevésbé, de eddig csak pozitív visszajelzéseket kaptunk, nem volt még balhé, szerencsére :D 19L
2015. dec. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
most még nem
2016. jan. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A szüleim, barátaim tudják. A mostani munkahelyemen nem, és szerintem nem is fogom felvállalni mert egyrészt nem tudom meddig leszek még ott, másrészt nem olyan a légkör, harmadrészt úgyse sok személyes beszélgetés van, senki nem tudja kinek van gyereke, párja, stb.


De az a cél hogy felvállaljam, és igyekszem eköré alakítani az életemet.

Mondjuk csókolódzni valszeg nem, mert nekem az már az erotika kategória, és privát dolog, de mint pár viselkedni azt simán.

2016. jan. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!