Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Éreztetek/éltetetek-e már át...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek/éltetetek-e már át olyat, hogy ha valakivel megszakítanátok a kapcsolatot, akkor az ugyanolyan leépítő lenne, mintha tartjátok vele a kapcsolatot? Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen párkapcsolatra gondolok, lehet barátság extrákkal is, vagy egy egyszerű barátság. A leépülés pedig mind lelkileg mind fizikálisan. Pl. hogy már annyit idegeskedtek miatta, hogy hasmenésetek, gyomorfekély, szívtáji szorító érzés van, vagy az ennél durvább dolgok is.

2018. okt. 18. 06:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Több évig éltem így. Mindig azt mondtam,hogy nélküle nincs életem. Már a végére a találkozások sem boldogítottak,sőt azok is fájdalmat okoztak. Se éjjelem,se nappalom nem volt. Nagyon durva volt,amikor egyszer annyira leépültem,hogy kórházba kerültem. Sosem felejtem el azt a pillanatot,amikor ott feküdtem az ágyon a kórházban,tiszta sápadtan,nem tudták az orvosok,hogy mi bajom,kaptam a perfúziót és mikor megjelent az ágyam mellett (bejött hozzám) és megsimogatta a karom,mivel ott volt velem és foglalkozott velem,elkezdtem jobban lenni. Nagyon durva volt ezt akkor megélni. Akkor gondolkodtam el először azon,hogy hogy lehet ekkora hatással rám és ennek véget akarok vetni. Miatta kerültem kórházba és ő helyre is hoz. Én nem akartam már senki marionett bábuja lenni. Aztán nagyon lecsökkentettem vele a beszélgetést és mindent. Nyitni kezdtem mások felé és belépett egy lány az életembe,őt pedig sikerült elengednem. Annyira hihetetlen ez az egész,de örülök,hogy vége van.

Szép volt és hálás vagyok azért a pár évért,de annak is örülök,hogy vége.

2018. okt. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy ember sem ér annyit, hogy tönkremenj miatta. Kapcsolatok, barátságok, szerelmek jönnek-mennek. Amit az egyik percben öröknek hiszünk, a másikban egycsapásra semmivé válhat. Szomorú belegondolni, de néha azzal tesszük a legjobbat, ha ebbe beletörődünk és nyitunk az újra.
2018. okt. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen 1,5 evig tartott depresszióban. Abban a pillanatban ki kellett volna offolni.
2018. okt. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engedd el. Én is voltam hasonló helyzetbe.Kínkeserv ami utána jön, de idővel jobb lesz.
2018. okt. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt hasonló. Biszex vagyok 21 éves és amikor gimnazista voltam kb. 16-17 éves, akkor beleszerettem az egyik hetero lányosztálytársamba, aki persze nem viszonozta az érzéseimet. Mivel nap, mint nap találkoztunk az iskolában így nem tudtam kiverni a fejemből. A kapcsolatunk se veled, se nélküled kapcsolat volt. Tudtam, hogy el kellene engednem, mert így csak magamnak ártok, hogy nem tudok megszabadulni a viszonzatlan érzéstől és mások felé sem tudok nyitni. Én szerencsére nem kerültem kórházba meg ilyen durva dolgok, de én is kicsit depis voltam, sokat sírtam, mert nem tudtam elengedni pedig tudtam, hogy számomra az lesz a legjobb és az vet véget a szenvedéseimnek, ha elengedem, de úgy éreztem, hogy az életem része kell legyen. Érettségi után sikerült túltennem magam rajta. Sokat sírtam és szenvedtem, de mindig is lelkileg erős voltam és most is feltudtam állni. Beláttam, hogy az nem lesz jó, ha itthon ülök, szomorkodok és nyalogatom a sebeimet. Összekapartam magam és eljártam barátokkal, unokatesókkal, szülőkkel mindenhova mentem ahol inger ért és voltak emberek. Tudom, hogy ilyenkor nehéz ismerkedni és új emberek közé menni meg eseményekre, de én ilyen esetben ezt tudom tanácsolni. Egy darabig igen kell szenvedni, kicsit sajnálni magunkat, de minél előbb erőt venni magunkon és felkelni. És ez úgy nem megy ha folyton otthon vagyunk, sírunk és éljük a szürke hétköznapokat. Ki kell mozdulni ilyenkor, hogy érjenek minket ingerek, történjen valami körülöttünk, így legalább elterelődik egy kicsit a figyelmünk és egyszer csak azt vesszük észre, hogy már más valaki érdekel vagy csak egyszerűen már nem fáj és jobban érezzük magunkat a bőrünkben. Nem szabad keseregni. Mielőbb felkel állni és menni tovább. Nekem talán annyira hatott ki rám ez fizikálisan, hogy stresszes voltam, emiatt gyakran volt hasmenésem és a gyomrom sem volt a legjobb. És egyszerűen nem láttam magam körül az embereket, csak őt és ez is nagy baj.
2018. okt. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!