Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok, biszex lányok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, biszex lányok! Szerintetek is sokkal vonzóbb egy női arc természetesen, smink nélkül (vagy csak kevés sminkkel)?

Figyelt kérdés

2018. okt. 24. 15:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen!!
2018. okt. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen
2018. okt. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen
2018. okt. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Nem értek egyet. Saját példámat tudom mondani. 22 éves vagyok. 13 éves korom óta elképesztően pattanásos az arcom, persze ma már nem de heges piros sebes. Utcára egy igényes felnött nő így nem megy. Rengeteg gyógyszert próbáltam, a mai napig A vitamin kúrán vagyok és ápolom kezelem, odafigyelek rá és a szakmám is ilyen. Lényeg a lényeg. Aki ad magára és biztos vagyok benne, hogy nem én vagyok az egyetlen az próbál látszati megoldást csinálni. Sajnos napi szinten egy kiló alapozó van rajtam és egy csomó smink ami kitesz egy eskuvői sminket (panda szemek nélkül:D) de ez teljesen igenyesen, termeszetes hatassal. Nyilván akinek nem ez a szakmája nem tudja így meg oldani, de azt tudom mondani, hogy egy rakat sminkel kitudok ugy nezni mintha nem is lenne, de megis szep az arcom es nem az a kiabrandito heges cucc latszik.

Akinek gyonyoru smink nelkul ott szerintem felesleges a smink de aki az en cipomben jar jobb ha igy tesz.

2018. okt. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen :)
2018. okt. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2018. okt. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen. Megsimogatni, megpuszilni is kellemesebb egy természetes arcot, mint egy festettet.
2018. okt. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%
És az előzőhöz még: az is egyfajta igényesség, ha az ember függetleníteni tudja magát a vélt vagy valós társadalmi elvárásoktól és képes önmagát felvállalva, egészséges önbizalommal kilépni az utcára olyan arccal, amilyen van. Ha valaki bízik a saját belső értékeiben és azok értékelhetőségében a külsőségekkel szemben. Egyébként nekem problémás volt a bőröm, de ez nálam arra volt érv, hogy még azon ritka esetekben, amikor alkalmam lett volna sminkelni, se tegyem. Gondoltam, ártanék vele...
2018. okt. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is sokkal vonzóbb a természetes arc. Egyébként nekem is elég problémás az arcbőröm, de nem szeretem a sminket. Nem illik a stílusomhoz, nem érzem jól magam benne, akkor már egyből igénytelen vagyok? Nem hiszem :D
2018. okt. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen az a természetes arc, mivel lehet jó és rossz is.


Gondolom, akik írták, hogy igen a természetes vonzóbb, gondolom arra a természetes arcra gondoltak, ami jó vagy kevés hiba van rajta. Vagy a rossz arcbőr is vonzó számotokra?


Félreértés ne essék, nekem se hibátlan az arcom, csak hát, azért a természetes arcnak is két oldala van :).

2018. okt. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!