Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti mit tennétek ebben az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben az esetben? (leszbikus kérdés)

Figyelt kérdés

Bár még messze van a szalagavatóm, de ott lesz a barátnőm is, aki elég fiús külsőre, sokszor nézik fiúnak. Szalagavatón nem lesz gáz, mert ugye sok ember, meg fiúsan is fog majd felöltözni, pörgés lesz stb...

De afterre nem merem elvinni. Az osztályom elég homofób, csak egy-két ember tudja rólam mi is a helyzet. Afteren meg ugye szintén fiúsan nézne ki, de mégis csak jobban középpontba kerülne/kerülnénk. És az egy dolog, hogy nem csókolóznánk előttük,meg nem simulnánk össze tánc közben (bár számomra ez is tök idegen lenne, mert mindig van köztünk csók meg szexin együtt táncolás :D ) de jobban megtudnák ott nézni, és lehet többeknek leesne mi a szitu, és ezt meg nem akarom. Szóval ezt még úgy ahogy túlélném, hogy ebből a szempontból nem tudnék önmagam lenni, de más szempontból sem, mert azon kattognék vajon már leesett valakinek? Meg alapból nem tudok ellazulni, önfeledt lenni az osztályom előtt, nem hiszem, hogy ez a párom mellett sikerülne, még pia mellett sem. Tekintve, hogy ezalatt a 4 év alatt sem tudtam, nem is akarok már próbálkozni, nem tudtam beilleszkedni. Ha meg elkezdenének már akár ott piszkálni, na akkor tényleg világvége lenne számomra. Tudom milyen bunkók tudnak lenni, nem hiányoznak a beszólásaik.



2018. nov. 15. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Elmondanam neki hogy ez a szitu es nem akarsz kellemetlensegeket evzaroig, ugyhogy ne vegye zokon de most ez lenne a legjobb megoldas ha oda nem menne. Persze tapintatosan elmondani, nem ugy ahogy en most :D
2018. nov. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Ha eddig se tudtal beilleszkedni, egyaltalan minek mesz el afterre?(vagy 1-2 oranal tovabb maradni)

Nem hiszem, hogy kotelezo..nekem szarul esne a baratnod helyeben, mindazonaltal, hogy egyebkent nem varom el hogy mindenki elott felvallaljon. De benned lehetne ennyi..mindegy, ha ez a verzio nem jutott eszedbe magadtol, o se fogja emliteni valoszinuleg.

2018. nov. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazából úgy nem vagyunk együtt, csak barátok extrákkal, és ő azért megérti az én helyzetemet.
2018. nov. 15. 17:52
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak hát tudjátok ez a lázadás van bennem hogy hadd csináljam már azt amit akarok azzal akivel akarok, ott ahol akarom. Meg hogy bulizzak egy jót.
2018. nov. 15. 17:54
 5/9 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy közben meg utána ne kelljen hallgatnom a homofób megjegyzéseket, de ez necces.
2018. nov. 15. 17:56
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha letojod mit válaszolunk minek kérdezel? Megbeszéled magaddal ahogy látszik
2018. nov. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tojom le, érdekel,hogy mások mit tennének ilyen helyzetben. Én nem tudom eldönteni.
2018. nov. 15. 19:08
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ne tedd. Jobb a biztonság. Ha homofóbok és rájönnek, akkor is még pár hónapot velük kell töltened az érettségiig és az nem lesz jó, ha esetleg nekiállnak piszkálni. Ha lelkis vagy és ezeket magadra veszed vagy nem tudod megvédeni magad, akkor nem ajánlom, hogy ezt tedd. Ha nem érdekel, hogy mit gondolnak mások és nem veszd a szívedre a beszólásokat, akkor oké.
2018. nov. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
Minek viszed el? Nem is jártok rendesen azt írod, csak barátság extrákkal. Nincs értelme mert egyrészt kicseszel magaddal, hogy a hátralévő pár hónapban minden gonosz dolgot a képedbe vágnak majd az osztálytársaid, másrészt ez nem az a kapcsolat, amiért mindezt megérné bevállalni. Én inkább egyedül mennék a helyedben.
2018. nov. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!