Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mivel “lepjen” meg a barátnőmet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel “lepjen” meg a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Szeretnék valami nagyon extrát vinni a szexuális életünkbe és meglepni Őt.Eddig pár dolgot már kipróbaláltunk:kikötözés,felcsatolhatóssal csinálni,szexi tánc.

Kifogytam az ötletekből,de tudom ez sem túl sok.:D

Van valakinek valami jó ötlete?



2018. nov. 16. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
23%

Egy utcai random szex?

Vagy állítsatok be egy pasit a sarokba (kikötözve) s nézzétek ahogy szenved,mert nem tud/vagy nyúlhat hozzátok.

2018. nov. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Utcai szex is volt,azt kihagytam.

Férfit nem szeretnék bevonni,mivel leszbikusként undorodunk a férfiaktól.:)

2018. nov. 16. 17:38
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Próbáljatok ki egy új pózt ( szerencsére végtelen variáció létezik a szerelmeskedésre:D),szerepjátékozzatok.Maszturbálj előtte,és nem tudom,szexi tánc alatt pontosan mit értesz,de ha még nem volt,lejts neki egy öltáncot.Remélem,segítettem:)
2018. nov. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ami nagyon izgalmas lehet az az orgazmus kontroll vagy mi ennek a neve :D szóval húzod az agyát és nem hagyod addig elmenni amíg te meg nem engeded neki. Ha nem érted mire gondolok írj privátban és küldök egy linket :D
2018. nov. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!