Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tudok tenni, ha nem merek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni, ha nem merek nyitni felé?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy lány, aki felkeltette az érdeklődésem, és biztosan tudom róla, hogy vonzódik a lányokhoz. Viszont csak látásból ismerem. Szívesen megismerném, de elég nehezen kezdeményezek élőben, pláne így, hogyha elutasítanának, még fél évig minden nap látnánk egymást, plusz nincs rá szükségem, hogy egy csomó ember megtudja még a próbálkozásomat. A kérdésem tehát az lenne, hogy mivel tudnék ennek ellenére közelebb kerülni hozzá, illetve rávezetni, hogy mi is a helyzet? :D

2018. nov. 19. 17:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%

Manapság tényleg senki nem tudja hogy a bánatos francba kell ismerkedni?

Beszélgess vele. Bókolj neki. Beszélgetés közben puhatold ki, mi a kedvenc elfoglaltsága. Ha már tudod, hívd el valahova csak úgy haverságból. Ha tetszel neki, észre fogod venni...

2018. nov. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

És hogy kezdesz el beszélgetni így, nem lesz neki furcsa, hogy csak a derült égből odalépek hozzá, és tősgyökeres introvertáltként motyogok valamit? El is gondolkodnom, hogy egyáltalán mit is kéne legelőször mondani neki :D

Egy kocsmában persze teljesen más lenne a szitu, de iskolában...

2018. nov. 19. 17:38
 3/19 anonim ***** válasza:
15%
Hát menj oda hozzá és hívd külön hogy kettesben legyetek és mondd el ezeket neki :) nem biztos hogy elutasit
2018. nov. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
A beszélgetés nem agyműtét. Bárki képes rá. Bármikor. Csak dumálj vele, hogy milyen szar az idő, vagy épp milyen jó. Ürügyet találni beszélgetéshez nem nehéz, csak egy kis helyzetfelismerés szükséges hozzá.
2018. nov. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

2. válaszoló: Csak így ezzel startolni nem erős? :D

Illetve nem nagyon szeretném, hogy rólam pletykáljanak, ha mégsem úgy alakul a dolog...

2018. nov. 19. 17:49
 6/19 anonim ***** válasza:
91%

Így, hogy tudod is hogy a lányok érdeklik szerintem a legnehezebb részén már túl vagy.


Bátran nyiss felé beszélgess tényleg az időről a zenékről filmekről ha még tanuló vagy akkor a suliról.

Hidd el érezni fogod ha elindul köztetek valami, ami nem csak haverság stb.


Sok sikert! :)

2018. nov. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, csak én még azt sem tudom, hogy vonzódik-e a nőkhöz... egyszerűen menj oda beszélgetni-barátkozni, ha egy suliba jártok, akkor csak van közös téma. Ha meg úgy érzed, hogy kölcsönös az érdeklődés, hívd el valahová, akár csak barátilag, a többi meg majd alakul.
2018. nov. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Vagy ha élőben semmi képp nem akarod megszólítani akkor elsőnek írj rá fb on valamilyen indokka.
2018. nov. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hogyhogy fél évig? Esetleg ez után írj rá, és mondd el, hogy eddig miért nem merted megtenni.
2018. nov. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

Ballagás lesz májusban.

2018. nov. 19. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!