Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lennék?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, és van pasim 3 éve.

Már egy ideje, mikor lefekszunk egymással arra gondolok közben, hogy egy lánnyal csinálom, és valami fantasztikus!!!!! Olyankor úgy elengedem magam és kikapcsol minden.


2018. nov. 22. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Biszex vagy
2018. nov. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Érdekes pasid lehet... :D
2018. nov. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor ez vitathatatlan! De hajaz a biszexualitás felé.

Kérdés az. Hogy melyik nemmel érzed jobban magad.

2018. nov. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Csináltam már lánnyal.

És nagyon jó volt! Egyszerűen tudta magától azt hogy nekem mi a jó, és enis tudtam, hogy neki mi a jó. Isteni

2018. nov. 23. 00:07
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Néhány srác is tudja mi a jó a lányoknak, én is megkaptam már bi lánytól, hogy ügyes vagyok.

Én csak figyelem a partner reakcióját, ami nem tetszik annyira, azt hanyagolom, ami igen, azt viszont kapja rendesen.


F

2018. nov. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

Hát nem tudom, én nem ismerek olyan leszbikust, aki egy férfihoz közelebb tudna kerülni mint egy puszi, vagy hogy megmasszírozza (hivatásszerűen, ha éppen masszőr).


Te biszex vagy. A pasid talán nem jó az ágyban, de lehet hogy csak női érintésre vágysz. Ha szereted a pasidat, akkor szervezd be valamelyik barátnőt egy hármasra. Így megkapod amire vágysz, de nem is csalod meg a fiút.

2018. nov. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem bántásként, de hogy lehet az, hogy valaki saját magáról nem tudja eldönteni mi az ami izgatja?

Ez alapján be tudod magad sorolni a kategóriába.

2018. nov. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!