Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lennék, ha a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lennék, ha a legjobb együttlétem egy nővel volt?

Figyelt kérdés
Össze vagyok zavarodva mert barátom van. Voltak érzéseim amelyek arra utaltak, hogy nem vagyok heteró. Összebarátkoztam egy nagyon szép leszbikus nővel, és lehet, hogy ez hozta ki belőlem azt amit csináltam. Szórakozni mentünk én ittam is, és mikor hazamentünk a barátnőm ottmaradt velem. Feljött a téma, hogy még sohasem csókolóztam nővel, és felajánlotta, hogy vele kipróbálhatom. Jó volt nagyon, közben simogatott, de amikor a bugyimban járt a keze leállítottam. Ő utána mondta, hogy érzi, hogy élvezem, csak hagyjam, hogy örömöt okozzon. Amiket mondott, meg csinált annyira jó volt, hogy közben azt éreztem, hogy a nőket szeretem. Másnap mikor felkeltem olyan boldog volt, elmondta, hogy szerelmes belém. Érzek valamit iránta, csak nem tudom, hogy lennék kapcsolatban egy nővel, mert én gyereket szeretnék. Megbeszéltük, hogy átgondolom ami történt. Mert nem tudom mi vagyok, lehet csak összezavart, hogy egy szép nő udvarol nekem, mert ő tényleg annyira szeret engem mint egy férfi. A barátommal mindenképp szakítok. Csak azt nem tudom, hogy utána mit csináljak?
2018. nov. 17. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Halgass a a szívedre s ne hagy futni egy olyan embert "Nőt" aki tényleg szeret téged.

Gyereked ezután is lehet. Az hogy egy nővel fogsz együtt élni. Nem zárja ki a gyerekvállalást.

2018. nov. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
"hallgass
2018. nov. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%

Újdonság, érdekesség volt, egy kicsit tiltott gyümölcs. Az ilyen minden kapcsolatban izgalmasabb mint a megszokott. Egy kaland miatt ne tagadd meg az egészséges identitásodat.

Ha tényleg gyereket és családot szeretnél akkor őrizd meg mint egy izgalmas emléket és élj normálisan. Biztos találsz olyan férfit aki megfelelő módon szeretni fog.

2018. nov. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Hallgass az elsőre. Lehet hogy életed nagy lehetőségét szalasztanád el. Ha meg mégsem úgy jönnének össze a dolgok még mindig nem muszáj elkötelezned magad egyik nem felé sem. Legyél azzal akivel boldog vagy! Sok sikert ;)
2018. nov. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"Barátom van" = kizárólag biszex lehetsz.
2018. nov. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell túlgondolni ezt, ha együtt akarsz lenni ezzel a nővel legyél együtt vele. Ha nem, akkor meg nem. Ennyi. Azt írtad, hogy mindenképpen szakítasz a barátoddal, na akkor itt a lehetőség, hogy kisérletezz. Menj el olyan szórakozó helyekre ahol sok a leszbikus, biszex nő (Tütü, Alteregó, Toldi) és ismerkedj.
2018. nov. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!