Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Sok nőnek miért kikötés az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nőnek miért kikötés az hogy, pl csak biszexuális lánnyal ismerkedne? Milyen indokok állnak mögötte? Másik részét megértem hogy pl csak leszbi nővel ismerkedne, de azt a kikötést nem értem aki csak biszexuális lánnyal ismerkedne

Figyelt kérdés
2018. nov. 30. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ilyennel még nem igazán találkoztam,csak olyannal aki kizárólag leszbikus lánnyal ismerkedne.
2018. nov. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Facebook ismerkedős csoportban láttam sokszor hogy a végére mindig oda írtak hogy kizárólag csak biszexuális lányokkal ismerkednek.
2018. nov. 30. 17:27
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez nekem is új. Épp azon szokott itt menni a vita, hogy sokan szóba nem állnának biszex nővel, mert kizáró ok náluk.

Azt tudom elképzelni, hogy akinél ez kikötés, az csak kalandot szeretne és úgy véli, biszex nőnél nagyobb esély van rá. Vagy kihívást jelentene számára, ha meghódíthatná egy férfi elől. Nem tudom, mi másról lehet még szó.

2018. nov. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én se találkoztam még ilyennel.Talán van olyan biszex,aki csak vele hasonszőrűvel akar ismerkedni,mert egy másik bi jobban megértené.Vagy talán valaki a párjával keres 3. tagot az ágyba,aki mind a kettejükkel eljátszadozik.
2018. nov. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Arra tudok gondolni hogy esetleg azért van ez a kikötés hogy csak biszexuális lányt keres mert így a másik úgymond nem nézi le hogy a férfiakat is szereti nem ítéli el.
2018. nov. 30. 17:57
 6/9 anonim ***** válasza:
lehet, hogy szereti a hármast, és nem akar olyan lányt, akivel ezt nem tudja kiélni
2018. nov. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert ezek a lányok i bizexek, akik ilyen kikötést tesznek. Minden biszexnek így kellene gondolkodnia és akkor nem lenne ez a "jajj, femináci leszbikusok nem akarnak velem ismerkedni" -hisztiáradat. Mindenki a saját fajtájával kezdjen.
2018. nov. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha mindenki így gondolkodna hogy leszbikus csak leszbikussal, biszex csak biszex-szel akkor nem lennék három éve boldog kapcsolatban.
2018. dec. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7. Ha mindenki csak a saját fajtájával kezdhetne, neked elmegyógyintézetekben kéne keresgélned a válaszaid alapján.
2018. dec. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!