Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tegyek, ha szerelmes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szerelmes lettem a legjobb barátnőmbe?

Figyelt kérdés
És ő mindig fiúkról beszél, úgyhogy biztos nem leszbikus. Én szerintem biszexuális vagyok, mert már ezelőtt voltam fiúba szerelmes kb.7 éven keresztül.

2018. nov. 13. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha fiúkról beszél. Valószínű hogy hetero. De az sem kizárt hogy csak tereli a témát. Mert nem tudja hogy te bi vagy.

Dobd fel te a témát neki. Lazán,úgy mint ahogy ő a fiús témát.

S meglátod a reakcióját.

Nem kizárt az sem,hogy ha nyitsz,akkor ő is nyitottabb lesz.

2018. nov. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha 7 évig szerelmes voltál egy fiúba, akkor már nem lehetsz olyan nagyon fiatal lány, aki még keresi az identitását. Mit tegyél? Először is: biztos, hogy szerelmes vagy belé? Érzel testi vonzalmat is? Mert a lányoknál gyakori, hogy annyira jóban vannak a legjobb barátnőjükkel, hogy már akkor is hiányzik, ha 1-2 napra elutazik, stb. Ha ő heteró, akkor kevés az esély, hogy tartósan összejöjjetek. Esetleg finoman megpendítheted, hogy szeretné-e kipróbálni egyszer lánnyal is, de ha elzárkózik, jobb ha nem erölteted és inkább maradtok barátok. Ha belemegy, akkor sem biztos, hogy lesz folytatás, lehet, hogy csak a kis közös titkotok marad, de ettől még maradhattok továbbra is barátok.
2018. nov. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Keresem az okot az érintkezésre és gyakran vannak olyan gondolataim, hogy meg akarom csókolni. Próbálkoztam valahogy errefelé terelni a témát, de nem igazán sikerül. Tegnap volt az, hogy egy picit elszóltam magam, amikor két yuri anime karakterhez hasonlítottam magunk, de nem esett le neki...
2018. nov. 14. 05:39
 4/10 A kérdező kommentje:
Ma elmondtam neki, bár meglehetősen hosszúra sikeredett. Szerinte csak erős barátságot érzek iránta. De az nem lehet szimpla barátság, hogy konkrétan kívánom őt...
2018. nov. 14. 14:26
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem Ne add fel!

Próbálj még utalásokat tenni neki!

Vagy ahogy mondod. Konkrétan mond meg neki hogy kívánod!

Erre nem tud majd kitérő választ adni.

Két lehetőség. Mivel már ismertek előtte,az érzéseid.

Valószínűleg a szexuális vonzalmad így már nem lesz számára új dolog.

2018. nov. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy aranyos vagyok és szeret engem, de nem szerelmes belém. De nem bírom így közölni vele, hogy kívánom őt. Pláne, hogy nagyon úgy fest, hogy másba szerelmes...
2018. nov. 14. 18:13
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
7 évig? Oké...
2018. nov. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Jaj de szar ügy! Én is voltam így 2x életemben, szörnyű volt. Drukkolok neked, hohy hamar kikeveredj ebből!
2018. nov. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
Remélem sikerült beszélni a lánnyal, én is voltam így, és ő is a legjobb barátnőm volt, nagyon szar dolog, de túl leszel rajta
2018. nov. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én fejemben egészen addig, míg be nem vallotta a legjobb barátnőm, bele se gondoltam, hogy bi lennék. Azelőtt mindig csak fiúk után futottam, és akkor forgott le bennem, hogy én is szeretem őt. Bár tény, én hét éven keresztül nem voltam szerelmes egy fiúba, de akkor jöttem rá, hogy őt akarom, őt kívánom, és hogy senki nem veheti el tőlem. Ha igaz barátok vagytok, a kapcsolatotok nem romlik tőle, és ha szerencséd van, össze is jön. A lényeg, hogy ne félj.
2020. ápr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!