Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Nektek tetszik, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek tetszik, ha egy lányon van mit fogni?

Figyelt kérdés
Vastag combok, nagy fenék, egy kis has, nagy mellek. Nyílván nem a "120 kg-os" nőkre gondolok, hanem az a se túl vékony, se túl kövér, ilyen husis. Nektek ez bejövős? :)

#telt #husis.
2018. dec. 8. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Egyértelműen. Nekem is középtestalkatom, vagy inkább átlagosnak mondható alkatom van. Visznont nem pont ezért. Félnék, hogy összetöröm azt a kis vékonyka lányt, másrészt nem tartom vonzónak, ha valakinek pólón keresztül is kilógnak a bordái... Valaki nem tehet róla, de ez más téma lenne már :)

A ducibb csajokkal sincs bajom, a kövér nők nem tetszenek. Amikor már tényleg nem tudsz mit fogni, mert annyira kövér valaki... De persze ez is bejön sokaknak, no meg ez is lehet genetikai adottság.

2018. dec. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Nekem nagyon tetszik,ha valaki nőiesen gömbölyű:)
2018. dec. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Igen, és inkább legyen mit rajta fogni,mint hogy csonti legyen. Már csak azért is, mert én is elég vékony vagyok :D de nem csonti
2018. dec. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Igen
2018. dec. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nem.
2018. dec. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Persze, de nekem az a legfontosabb hogy ne azert akarjon vékony lenni hogy megfeleljen nekem, meg azert ne egyen jokat, ha szeretem az a célom hogy jol érezze magát.
2018. dec. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%

Én nem azt nézem :D

Igazából én nagyon vékony vagyok, de nem tehetek róla💁


De szerintem ha valaki szerelmes nem azt nézi hogy hány kiló a partner :D

(16/l/l)

2018. dec. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!