Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi a hosszú leszbikus parkapcs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a hosszú leszbikus parkapcsolat titka?

Figyelt kérdés

2018. dec. 13. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs olyan:D Kölcsönös szeretet, elfogadás; nálunk egyszerűen csak működik, sosem agyaltam el azon, hogy miért, bár mindig másnak éreztem magunkat, mint a többi párost.
2018. dec. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Egy fél sem változtat nemet időközben
2018. dec. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az ami a hetero parkapcsolat titka is. Miert kell kulon "fajkent" erteni azt hogy leszbikus.
2018. dec. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ugyanaz, mint a hetero párkapcsolatoknál. Tisztelet, bizalom, szerelem, jó szex, hűség, közös célok stb.
2018. dec. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem azert irtam külön hogyleszbikus csak nyilvan vannak mas befolyasolo tényezok is (en ugy gondolom)amik hetero kapcsolatba nincs , pl ha az embet gyereket akar akkor azért nehezebb dolga van ha leszbikus, vagy a felvallalas amivel sokak nem ugy vannak hogy akkor egybol vallaljuk, vannak akik csalad elott nem merik vagy epp félnek h munkahelyükön kiderül, személy szerint, ha egy munkatársam megkerdezi h van e valakim vagy akar valamit nem tudom hogy elharitani, mert mit mondjak leszbikus vagyok? Még alám tesz mert neki nem tetszik neki ha valaki sajat nemehez vonzodik. Es nyilván ez megviselhet egy kapcsolatot, nem rossz inditatasbol szedtem igy külön, meg ebbe a kategoriaba szerettem volna feltenni a kerdest, hogy olyanokat talaljak meg ezzel a kérdéssel, de ne haragudj ha ezzel megbántottalak.
2018. dec. 13. 19:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok!

Ja igy mas.. csak a kerdesben ezt nem fejtetted ki. Egy biztos a munkahelyre nem szorakozni vagy baratkozni jar az ember, hanem dolgozni. Igazabol senkinek semmi koze ahhoz hogy te a munkahelyeden kivul mit csinalsz ,kivel ,mikor, hol.... persze ez sok munkahelyen elkerulhetetlen es akarva akaratlanul kiderulnek dolgok az emberrol. De nem bantasbol irtam ezeket hanem sajat tapasztalatbol. Az elozo munkahelyemen sajnos megbiztam a munkatarsaimban sok dolgot megosztottam veluk es hat aztan ment a pletyka.Megtanultam hogy ezt a hibat megegyszer nem kovetem el. Tanulj a hibambol ez csak egy jo tanacs. Ne ossz meg veluk maganugyeket. A gyerekvallalas az mar bonyolult. Fogalmam sincs.

2018. dec. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Már a 9-edik évfordulónk lesz a párommal. Igazából a hosszú kapcsolat titka, hogy elfogadjuk, tiszteljük, szeretjük egymást. Vannak persze viták, de azok kellenek, mert ezáltal fogadjuk el egymást. Nem félünk önmagunk lenni és nem zárjuk ketrecbe a másikat. Ezt úgy értem ha szombat este el akar menni a barátaival menjen én addig megnézek egy jó filmet vagy fordítva. Kell a külön töltött szórakozás is.

A másik a kölcsönösség minden téren. Az, hogy ezáltal kiegészítsük egymást a hétköznapokban.

Az őszinte beszélgetés hogy tanítsuk a másikat és mi is tanuljunk.

Én hirtelen ennyit tudtam összeszedni a mi kapcsolatunkból. Igazából eddig nem gondolkoztam ezen de most ezekre gondoltam.

2018. dec. 14. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!