Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » 2 erős egyéniségű, határozott nő?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 erős egyéniségű, határozott nő?

Figyelt kérdés
Ha mindketten hasonlóak egymáshoz? Tehát határozott, vezető-, erős egyéniségek (mármár férfiasak), de külsőre nőiesek, csinosak, egyidősek. Mi sülhet ki ebből? Valakinek tapasztalat?
2016. márc. 28. 01:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem működhet. Most mindenki leszavazhat, de így az első veszekedésnél már szakítanátok, mert egyikőtöksem engedne.


Lehet, hogy tévedek, mert nem ismerlek titeket, és ha tényleg szeretitek egymást, nincs akadály ami miatt nem működhetne. Egy próbát szerintem megér:)

2016. márc. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ki is egészíthetik egymást. Lehet az embernek az alap személyisége erős, és határozott, de mindenkinek vannak gyengeségei, akár csak apró dolgok. Az ő kapcsolatukban mindig a gyengeségeken lesz a hangsúly, hogy mennyire tudja kezelni x fél y problémáit, és fordítva. Amennyiben ennek a határozottságnak intelligencia is van a hátterében, akkor kezelni tudják a konfliktusaikat, és semmi probléma nem lesz. :)
2016. márc. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekunk a parommal volt ilyen ismerosunk,elegge eroszakos volt es hatarozott mar mar riaszto...
2016. márc. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rivalizálás
2016. márc. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Kedves kérdező!

Nálunk pontosan ez a helyzet, a barátnőm is és én is ilyenek vagyunk. Célratörő, határozott, erős egyéniségek. Nekem eddig mindig egy gyengébb barátnőm volt és nem működött sosem. Ez a kapcsolat meg már egy éve nagyszerűen működik. Egyáltalán nem vitázunk, mindenben megegyezünk és úgy, hogy van, hogy 10 napig együtt vagyunk 0-24-ben. Szerintem a hasonló a hasonlóval változat működik a legjobban egy párkapcsolatban. Mi egymás gondolatát is ismerjük. :)

2016. márc. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen kapcsolatom, elbukott a dolog 1 év után. Elég feszült, sok vitával teli kapcsolat volt. És csak a szakítás után jöttem rá, hogy a volt barátnőmet zavarta, hogy én is szintén csinos, nőies voltam, mint ő... Tehát rivalizált is velem kissé... Nem bírta elviselni, hogy Én is le tudok csapni az asztalra és nem bólogatok minden elkövetett hibájára...


De nem lehet amúgy általánosítani. Minden személyiség függő. Ha megvan a szimpátia köztetek, bele kell vágni, különben azt bánnátok, ha meg se próbálnátok! :)


26/L/L

2016. márc. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: annyit még hozzá tennék, hogy én ettől függetlenül pl továbbra is a határozott, nőies nőkhöz vonzódom :D

És azért akadnak kivételek, akikkel megvan a hullámhossz :) Szóval tényleg nem lehet általánosítani :)

2016. márc. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Határozott, erős személyiség vagyok és mellette nőiese is. A barátnőm is szintén elképesztő nőies és karakán. Semmi probléma nincs a kapcsolatunkban. Intelligensen mindent meg tudunk beszélni, és mivel hasonlóak vagyunk, nincs is nagyon nézeteltérés köztünk, persze ez nem azt jelenti, hogy midenben, mindig ugyan azt értjük, csak el tudjuk fogadni, hogy a másik valamit esetleg másként gondol, lát. Én nem tudnék egy gyenge nővel együtt élni. A mai világban, pláne leszbikusként kell a talpraesettség és határozottság. Éljenek a dominák :D
2016. márc. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!