Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok/nők, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok/nők, ti szoktatok azon fantáziálni, hogy kipróbáljátok egy pasival?

Figyelt kérdés

2018. dec. 25. 18:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Próbáltam egyszer, de még egyszer nem lennék rá képes
2018. dec. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Persze. A leszbikusok csak errol fantazialnak, errol hiresek a leszbikusok.

Fuck logic

2018. dec. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy csak erről fantáziálnak, csak valaha megfordul-e a fejükben. Nyilván ha mindig ez foglalkoztatná, akkor nem leszbikus lenne.
2018. dec. 25. 19:58
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Megfordul a fejemben hogy mennyire rossz lehet és mennyire nem lennék képes soha semmire egy férfival.
2018. dec. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
66%
fantàziàlni nem, de megfordult màr a fejemben. meg is sajnàltam a heterò lányokat :D
2018. dec. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem. Anno próbálkoztam pasival, mert olyan a családom hogy "az én gyerekem nem lehet büdös b*zi" De rémes élmény volt. Nem a pasi hibája volt, csak képzeld el hogy olyannal fekszel le, akivel iszonyodsz a szex gondolatától is... Még akkor is ha mint embert kedveled. Szóval soha többé, gondolni sem akarok rá.
2018. dec. 26. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
4%
Nem. Aki megteszi azt meg milyen jogon neveznéd leszbikusnak? Az biszex. A biszexek meg gyakran csinálják. Nekem speciál a kérdéstől is hányós zacskót kellett elővennem.
2018. dec. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Egyszer próbáltam rá venni magamat, hát szegény srácra majdnem hánytam, nekem sem vele volt problémám.
2018. dec. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy páran inkább azt írják, hogy hányingerük lett az egésztől.

Nekem a saját nemem abszolút nem jön be, de azt túlzás lenne mondani, hogy hányingerem lenne, csupán nem lennék képes megtenni a dolgot.

2018. dec. 26. 22:57
 10/20 anonim ***** válasza:

Igen érdekes hogy a melegeket még erőteljesebben taszítja az ellenkező nem, mint a heterókat a sajátja.

Talán azért mert kamaszként próbálkoztam fiúkkal, mert ezt várták el tőlem, és rettenetes volt. Ha visszagondolok arra hogy nekem valaha fiúkkal "kellett" csókolóznom, meg megérintettek, hát tényleg undorral tölt el. Már sajnálom hogy olyan erősen próbáltam akkoriban megfelelni.

2018. dec. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!