Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Idősebb leszbikus nők! Nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb leszbikus nők! Nektek mennyire jön be a fiatalabb korosztály? Az mennyire baj, ha engem ez a korosztály vonz?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és nekem a 10-20+ évvel idősebb nők tetszenek. Érettek és tudják mit akarnak, a legjobb korosztály, csak sajnos a megyében (Tolna) ahol élek nem igen van lehetőségem ismerkedni abszolút leszbikus, biszexuális nőkkel. Én is biszex vagyok de érzelmileg eddig csak nők vonzottak. Nincs anyakomplexusom egyébként.

Nos és idősebb nők, hogy vagytok ezzel, nektek bejönnek a fiatalabb de érettebb gondolkodású nők? Kort is irjatok légyszi!


2018. dec. 26. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Negyvenhez közel nem kezdenék egy huszas évei elején járó lánnyal
2018. dec. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejönnek
2018. dec. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És is Tolna megyében lakom, bár fiatalabb vagyok:D
2018. dec. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó irj rám :D
2018. dec. 26. 19:16
 5/8 anonim ***** válasza:
40%

Semmi esélye nálam egy 23 éves kislánynak, hiâba érett gondolkodású. Hozzám akkor is éretlen.

35/N

2018. dec. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"tudják mit akarnak, a legjobb korosztály," A legjobb korosztály azt elismerem, de egyáltalán nem biztos, hogy tudják mit akarnak.
2018. dec. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze van olyan is ahogy a fiatal lányok között is van érettebb is.
2018. dec. 27. 08:49
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem kezdenék 35-40eves fejjel huszonevesekkel

Mondom ezt úgy hogy 24vagyok jelenleg

Egyszerűen a saját korosztályom vonz és fog is vonzani

Most őszintén: szerinted mennyire lennél partner egy majd 40éves nőnek? Pont az vonz téged ami őket is: egy érett komoly nő. Valljuk be az még nem nálunk kezdődik,lehetsz akármilyen koraérett


24/L

2018. dec. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!