Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van esélyem szép nőies leszbik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem szép nőies leszbikus nőt találni párnak?

Figyelt kérdés

Facebookon van egy csoport leszbikus és biszex ismerkedő beléptem oda és a nők 90% férfias elhízott nő volt. Elkeseredtem hogy akkor soha nem találok olyan nőt aki szép vékony ad magára. Nem szeretnek férfias kinézetű nőt magamnak mert annyi erővel akkor már férfival is lehetnék ugyan az

Hol tudnék nőies nőkkel ismerkedni aki csak leszbikus ?

N24



2018. dec. 27. 13:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Van
2018. dec. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Elég ritka az olyan
2018. dec. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írhatsz. Èn ilyen vagyok ès szintèn nöies nökkel szeretnèk ismerkedni. :)
2018. dec. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Miert kell mindenkinek ilyen szereotipnek lennie?:(

Soha nem fogok olyan emberi lenyeket talalni, aki tudja a kulonbseget fius lany es ferfi kozott?

Teljesen el vagyok keseredve.


Udv: egy 24 eves, vekony, noies leszbikus.

2018. dec. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem tehetek róla hogy nekem nem jönnek be a férfi hasonmasú nők akikről azt hiszi az ember lánya hogy férfi. Sajnos azt látom hogy ilyen nőkből van a legtöbb. Nem tudok hozzajuk vonzodni mert olyan érzésem van mintha férfival lennék együtt hiába van neki más ott lent. Pont a nőies külső miatt vonzodom a nőkhöz. Egy nőben nem a férfias jelzőket keresem külsőleg.

Vékony hosszú haju nők az eseteim csak sajnos ők mind heterok.

2018. dec. 27. 16:34
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

A kérdező kicsit nyers, de ettől függetlenül én igazat tudok neki adni abban, hogy mindenkinek más az ízlése.

Valakinek a telt lányok tetszenek, valakinek a vékonyak. Valakinek a fiús, valakinek a nőies. És kész-passz. Csak kb. keresztre feszítés megy, ha valaki ki meri jelenti, hogy nekem a nőies, vékonyabb nők tetszenek.

Speciel nekem is, a legszebb számomra a nőies formák, a nőies báj, a kacérság. Semmi problémám emberileg azokkal a nőkkel, akik testesebbek az átlagnál vagy férfiasabb viselkedéssel, stílussal érzik magukat jól. Tök jó nekik, legyenek úgy önmaguk, ahogy nekik jó!! Csak vonzalmat nem tudok érezni irántuk. De ennyi :)

Plusz attól még, hogy valaki nőiesebb (én pl. vékonyabb vagyok, de átlagosan öltözködöm, nem olyan hű de nőcisen, sminkelni sem szeretek :D), újfent nem azt jelenti, hogy rögtön benne van az esélyesek között :)

2018. dec. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

A kérdező nyersen mondta el a véleményèt,de teljesen egyetèrtek, sőt megèrtem. Èn is nagyon nehezen találok nőies nőt, és mivel én is az vagyok , sokan szerintem nem is gondolják , hogy lehetne felém nyitni, mert egy kapura játszunk :)

Én sem tudnék vonzódni a túl férfias nőkhöz.

2018. dec. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt értem, de ez kb olyan, mintha kifejteném, hogy nekem vékony nő kell, mert milyen már, ha valaki dagadt, olyan mintha disznóval lennék és fújj a disznókat utálom..

Nekem pont a nyers tálalással van problémám, semmi egyébbel.

De örülök, hogy a többiek ugyanígy bírnak csak igényeket közölni, hogy az igényeiknek nem megfelelő személyeket szétcincálják vagy csak szimplán degradálják. Ez igen.

2018. dec. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem a kérdező nem igy èrtette, kètlem hogy itèlkezne az említett típus felett. Mindössze van egy úgymond 'ideálja', elképzelése, mert tudja hogy milyen külsőhöz vonzódik.
2018. dec. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%
8-as miért vagy ennyire megsértve? Ki bántott téged? Senki nem degradál vagy cincál szét senkit, te látsz bele olyat, ami nincsen. A kérdező egyszerűen túlragozta a miért nem témát, de nem kell ezt ennyire mellre szívni. Tudod akinek nem inge. Na meg engedtessék meg már mindenkinek, hogy olyan emberhez vonzódjon, amilyenhez szeretne :) Legalábbis te meg kb. azt mondod, hogy szégyelljük magunkat, ha merjük kulturáltan közölni, hogy ilyen vagy olyan ember nem vonzó számunkra.
2018. dec. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!