Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok ti miért szeretitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti miért szeretitek a pisi szexet?

Figyelt kérdés
2019. jan. 4. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem undorító ha valaki szexuálisan gerjed más pisájára vagy szarjára
2019. jan. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Van benne igazság a szavaidban de manapság sokan szeretik szerették.
2019. jan. 4. 15:43
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Elég betegek...
2019. jan. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Ízlések és pofonok. Sosem próbáltam a pisi-kaki szexet, ahogy igazából alapból a szexet sem, viszont azt már most előre tudom, hogy nem fogom szeretni, mert számomra undorító. Elfogadom, hogy más szereti, viszont saját magam részéről, a saját életembe nem akarom. Az undorítót még kifejteném azzal, hogy a kórházi, illetve idősek otthona, hajléktalan szállóban éppen eleget látok pisit és kakit egyaránt, hogy ne akarjam magamon tudni, lenyelni, és így tovább.


Ó, és nem vagyok leszbikus, de ez, hogy ki szereti, nem attól függ, hogy melyik nemhez vonzódok.

2019. jan. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ kedves utolsó hozzászóló!
2019. jan. 4. 16:37
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha Trumpot kéne lehugyoznom, azt élvezném. Ergó azt élvezném benne, hogy megalázhatok valakit.
2019. jan. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta, hogy szeretem?! A szomszédom volt, mi? Valld be! Rád nem haragszom...
2019. jan. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#7! :Ez de nagy! :D 😂
2019. jan. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen a szomszédod volt 😁
2019. jan. 4. 18:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Leszbikusok vagyunk a barátnőmmel. Vállaltunk babát, a 38.héten volt, amikor szexeltünk, és összepisilt. Azóta is szégyelli. Szóval igen, kipróbáltuk, de nem volt túl jó élmény.
2019. jan. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!