Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi a kedvenc (leszbikus! )...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a kedvenc (leszbikus! ) erotikus történetetek?

Figyelt kérdés
Nyilván azon lányokhoz szól a kérdésem, akik olvasnak ilyesmiket. A nagyját már ismerem és nem egyszerű színvonalas írásokat találni, ezért kérném a Ti segítségeteket! :)

2019. jan. 21. 19:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
A South park tizenegyedik évadának hatodik része. Nézzétek meg nagyon jó és színvonalas!
2019. jan. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

What does the fox say - Ez egy manga.

Amúgy nem szoktam mangákat olvasni, meg ilyenek, de valahogy egyszer rátaláltam és nem bírtam letenni.

2019. jan. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
na azt a mangát sosem értettem, buta történet és rossz rajzolás is... ezerszer igényesebbek vannak pl. Pulse... :D de fanfic meg csomó fandomban perze angol nyelven simán ver akár kiadott könyveket is :D
2019. jan. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi az igyekezetet, de inkább magyar szövegűekkel bombázzatok, ha kérhetem! :D Úgy, ahogy tudok angolul, de nem vagyok penge, így meg rontana az élvezeti értékén, szóval értitek... :D
2019. jan. 21. 20:25
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
ha ilyeneket olvasol, akkor elég gyorsan penge leszel pedig :D
2019. jan. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

Kedves 3.!

Az elötted író vagyok.


Ízlések és pofonok... Nekem nagyon tetszett. Talán pont azért, mert nem azt a szokványos képi megjelenítést használja, hanem másmilyet. Értem, hogy neked nem tetszik, de nem kell egyböl lehúzni.


(tudom, hogy ez nem a kérdésre szóló válasz volt. Bocsánat.)

2019. jan. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Do i wanna know cimu camren fanfiction. A story is nagyon jo meg a szex jelenetek is
2019. jan. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Mangában estleg a Citrus című nekem nagyon tetszet és az magyarul is fent van már. A Wattpad pedig tele van leszbikus történetekkel, de hát vegyes van közte nagyon jó és nagyon gagyi is, de szerintem megéri bogarászni közte. Meg még van egy kedvenc az inkább be linkelem. ( [link] ) vagy még van egy pár oldal amit ismerek. Elégé nagy szenvedélyem lett az olvasás az utóbi idében :D
2019. jan. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A fenti vagyok ha érdekel még több történet akkor privátban megírhatok még párat. Hát ha újat tudok mondani :)
2019. jan. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ao3 meg fanfiction.net ezerszer veri azért wattpadot, ott egyszerűen elkeserítő a színvonal :D
2019. jan. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!