Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Soha nem lesz barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

Még tinédzser lány vagyok, de egyszerűen annyira eleszettnek érzem magam ezzel a témával, mert fogalmam sincs más lányok hogy találnak barátnőt maguknak...

Előszöris aki megtetszik... Mennyi rá az esély, hogy pont nem hetero és hogy aztán pont be is jövök neki. Mert nyilván a hetero embereknél ez sokkal egyszerűbben megy (nem mondom, hogy úgy egyszerű), mert csak ki kell ,,választani'' a másikat, vagyis értitek... Nem, nyilván úgy sem egyszerű, de így, hogy a lányokat szeretem pluszban van ez a totális káosz, hogy hogy kéne eldöntenem, hogy ki az akinél lehet esélyem, aztán hogy kéne jeleznem neki, hogy nálam is van esély, mert nyilván ő is azt gondolja, ha véletlenül megtetszek neki, hogy ,,na nyilván nincs ilyen szerencsém''...

Szóval értitek.

És ha már valakivel mindketten tisztáztuk, hogy vonzódunk lányokhoz, akkorsem én leszek az aki megtetszik valakinek, gondolom. Tehát az amúgy is korlátozott számú ,,lehetőségből'' még kevesebb esélyem lesz, mert nem hiszem, hogy bárkinek megtetszem.

Mármint nem arról van szó, állítólag szép vagyok, meg szerintem semmi súlyos jellem beli hibám nincs (mármint olyasmi ami kizáró ok lenne), sőt ami pozitív, hogy kifejezetten okosnak meg műveltnek tartanak az emberek általában, de ettől még semmi nem garantálja, hogy megtetszem pont annak az adott leszbikus / biszex / pán / nemtom lánynak, mert ezt csak ismerősök mondják rám, én nem látom, hogy így lennne...

Na szóval félek, hogy soha senkim nem lesz.


Másoknak ez hogy jött össze??


Hú, nem akartam nagyon túlgondoltra megírni ezt, mégis sikerült, remélem azért érthető a lényeg.


Köszi ha sikerült értelmeznetek és hasznosan válaszoltok:))



2019. jan. 24. 20:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Most látom csak, mennyi hiba van benne, ezért elnézést kérek, nagyon fáradt vagyok. ;((
2019. jan. 24. 20:02
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Biztosan lesz, fiatal vagy még. Egyébként tényleg nagyon túlgondolod. :D A szerelemhez úgyis az kell, hogy megismerd a másikat. Ha eleinte ér is pár csalódás, mert tegyük azt hetero lányba zúgsz bele (de ahogy nagyon jól mondtad, ha érdeklik is a nők, sem garantálja, hogy te érdekled), meg fogod találni a megfelelő lányt. Csak légy nyitott rá.
2019. jan. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%

Nem lesz,tapasztalat.

23L

2019. jan. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
De lesz, tapasztalat. 23/L
2019. jan. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ehez azért idő kell :) nem megy mindegy egy karikacsapásra 😄 Amikor én voltam 14 éves, pont ugyanígy meg voltam ijedve, hogy most aztán mi lesz, nem ismerek senkit stb stb.. Ismerd ki magad egy picit jobban :) pl, hol tudsz jobban ismerkedni, milyen lányok jönnének be, és még sorolhatnám :D és fontos, hogy ne csak külsőre menj, és az alapján hondolkozz, higy most összeilletek vagy sem, mert akkor abból tényleg nem lesz soha semmi :D

Ha gondolod írj, szívesen beszélgetek bárkivel :) 19/L

2019. jan. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Én is várok a csodára aztán hátha:) Apropó ha valakinek van kedve beszélgetni írjon nyugodtan :)) 22/L/L
2019. jan. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ugyanez a gond, szokoevente egy jön, az is vagy nem tetszek neki, vagy heteró, vagy túl messze lakik, szóval...

i love mysfelf

18/L

2019. jan. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első körben szerintem baromira önbizalomhiányos vagy. Értem én, hogy nehéz ügy a pártalálás és persze nem jöhetsz be mindenkinek, de nem értem miért gondolod azt, hogy ha megismerekdsz egy lánnyal aki neked tetszik és ő is vonzódik a lányokhoz miért olyan lehetetlen az, hogy te is tetszel neki? Amúgy meg bár elítélem a tindert mint olyat, ha a heteroszexuális vonzatát nézzük, de szerintem leszbikusoknál nagy segítség lehet, mert ott nyilván egyértelmű, hogy ki az aki leszbikus és az is, hogy ki az akinek tetszel.
2019. jan. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!