Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nem merek ismerkedni, mitévő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek ismerkedni, mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Mostanság jutottam el arra a szintre, hogy inkább nem ismerkedem, mert eddig szinte kivétel nélkül balul sült el minden kísérletem. Félek, hogy unalmasnak találnak vagy én unom meg a beszélgetést (mindkettő előfordul), ezért inkább lezárom minél előbb a társalgást. Úgy gondoltam, a munkába temetkezem, ami nem esik majd nehezemre, annyi feladatom lesz. Viszont így a magánéletem továbbra is egy nagy nulla marad, ami nem túl felemelő a jövőre nézve. Eddig csak interneten próbálkoztam, lehet az is a baj, vágyom már valami igazira. Bulikba nem igazán járok és személyesen talán még kevésbé tudnék önmagam lenni, megnyílni, na meg úgy kevésbé lehet célirányosan (nem hetero nőkkel) ismerkedni. Olyan jó lenne valami spontán egymásra találás, amikor nem kell feszengnem semmin, hanem minden úgy alakul, mintha az lenne a világ legtermészetesebb dolga.


Kicsit hosszúra sikeredett, nem akartam ennyire bő lére ereszteni, csak jól esett ezeket kiírni magamból.

Kérlek ne gyertek azzal, hogy nyitott legyek, ismerkedjek és majd jönni fog, stb., mert már herótom van tőle. Tudom, hogy nem fog a sült galamb a számba repülni, nem is azt várom. Csupán azt kérem, írjatok pár gondolatot, ami nektek segített ilyen helyzetben. Köszönöm!



2019. jan. 25. 17:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeretnéd, hogy ilyeneket írjunk, akkor mégis mit vársz tőlünk? Eléggé nyilvánvaló, hogy szeretnél párt találni és rossz lenne neked, ha el kellene fojtanod ezt a vágyad. Nem fog eljönni a szőke hercegnő fehér lovon. Tetszik vagy sem, tenned kell érte. Vagy azt várod, hogy azt írjuk, hogy oké, akkor zárkózz be és szenvedj?
2019. jan. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a jelenlegi lelkiállapotoddal és érzületeddel talán tényleg nem kéne most egy ideig erőltetned a direkt ismerkedést. Mert nagyon úgy tűnik, hogy erőlködtél az elmúlt időszakban. Nem csoda, hogy megcsömörlöttél. Szerintem ami neked segítene nem a munkába temetkezés és a figyelmed elterelése, hanem talán kicsit magadba szállhatnál és önértékelést tarthatnál, eddig milyen volt az életed, szerinted milyen hibákat követtél el. Szóval kicsit ismerkedj inkább önmagaddal, mert valamiért azt érzem neked valami problémád van saját magaddal. Nem is igazán az ismerkedéssel. Ha csak írásban tudsz megnyílni és önmagad lenni, akkor ott baj van. Gátlásaid vannak, amik persze, hogy hátráltatnak. Értem, hogy azt szeretnéd, hogy csak úgy szembe jöjjön veled egy nagy kaland, egy találkozás, ami majd kiment téged ebből a lapos helyzetből, de tudnod kell, hogy magadat nem teszed előbb rendbe, akkor továbbra is ez vár rád, amit itt felvázoltál nekünk. Rá kéne jönnöd, miért feszengsz és miért nem tudod csak úgy fogadni az impulzusokat a világból. Én jelenleg most ilyen dolgokon dolgozok magammal kapcsolatban, mert hasonlóan éreztem magam, mint te.
2019. jan. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlóan vagyok ezzel. Olyan erőltettetnek érződik az egész internetes ismerkedés mégis ezzel van a legtöbb esély párt találni. Nyilván jobb lenne valami őszinte, spontán egymásba botlás az utcán/boltban/buszon/akárhol de sajnos ez majdnem, hogy lehetetlen. Főleg ha nem nagy városban laksz mert ott még kevesebb a leszbikus/biszex nő.

Valószínűleg az ilyen fajta ismerkedés a filmek reszortja marad.

2019. jan. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#1: nem kikötés, hogy szőke legyen.
2019. jan. 25. 20:13
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek a #2-es hozzászólásával. Valóban lehet, hogy elég görcsösen akarod azt amit, s már ebből kifolyólag épülnek fel benned gátak.


Szerintem egy picit hagynod kéne az ismerkedés témát, lazíts, tedd ki magad új ingereknek és kapd össze magad lelkileg.


A szőke hercegnős dolog pedig amolyan szólás-mondás csupán:)

2019. jan. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem komolyan írtam, ismerem ezt a mondást én is! :D


Igen, kettes okosakat ír, ismerősek a sorai, egyet is értek nagy részével.

2019. jan. 25. 20:28
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor elnézésed kérem:D
2019. jan. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Életkort nem írtál, így nem is próbálok találgatni, de velem hasonló helyzet 19-20 éves koromban volt. Iletve települést sem mondtál, ami szinten sokat számít az esélyeket nézve. Én bp-i vagyok.


A legelső komolyabb kapcsolatom után (akit amúgy itt gyk-n ismertem meg :'D) sokaig ismerkedtem csak neten. Sok sok sok beszélgetés, ugyan azok a körök, messze lakik, nem érdeklem, nem érdekel, nem tetszik, nem tetszem neki ect. ect. Volt hogy pár emberrel sikerült találkozni, pár csajszival jártam online ismerkedésből, de egyik sem tartott 2-3 hónapnál tovább.


Aztán hasonlóan hozzád feladtam, kb. hasonló okokból. Elegem lett. Kiüresedett netes csevegés, soha nem találkozás, önbizalom hiánya. Dolgoztam, tanultam, eljártam ide oda barátokkal, stb., élveztem hogy nem pásztázom a környezetemet folyamatosan szerelem után kutatva. És bevált.


Kb. azóta nem is néztem semmilyen társkereső oldalra, és a legutóbbi 2 kapcsolatom is olyannyira spontán és varatlanul jött, hogy nem birtam kapkodni a fejem hogy ezt hogy nem vettem észre, hogy bejövök xy-nak :D a legutóbbi ilyen közel 2 éve tart, és még soha nem volt ilyen kiegyensulyozott kapcsolatom senkivel. Pedig ég és föld vagyunk, és lehet magamtól észre se vettem volna, ha ő nem kezdeményez, vagy ha online kezdtünk volna ismerkedni.


Nem dicsekedni akartam ezzel a pár sorral, remélem nem úgy vetted, csupán megosztani veled hogy igenis vanna ilyen sztorik. Megeshet, hogy amit te is vársz, az a spontán valaki akivel klappol minden, ő igen is jönni fog, csak le kell szarni hogy mikor és hol és miért, mert akkor fog megtalalni...


Előttem már írták, hogy figyelj magadra, tarts önreflexiót, stb. Igen, igen, igen!!! ismerd meg onmagad es szeresd meg onmagad. Nagy általános szarság, de igaz. :)

2019. jan. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mintha magamat hallanám :D ugyanez nekem is a helyzet


Ha van kedved beszélhetni velem, nyugodtan írj, jó lenne hozzám valaki hasonlót megismerni :) Eskü nem vagyok félelmetes :D

2019. jan. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mintha en irtam volna ki a kerdest. Elment a kedvem az egesztol.
2019. jan. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!