Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbi és biszex lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi és biszex lányok, nektek mi a véleményetek a crossdresserekről, akik a melegbárokba is lemennek?

Figyelt kérdés

2019. jan. 25. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Mi legyen a véleményünk? Ők fiúkkal ismerkednek nem? Vagy nem értem konkrétan mire vagy kíváncsi.
2019. jan. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Van-e, hogy tetszik?

Amúgy vannal köztük biszexek is.

2019. jan. 25. 18:11
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Leszbikusoknak egészen biztosan nem. Én biszex vagyok, nekem se őszintén szólva, a többi biszex nevében nem tudok beszélni.

Te ilyen vagy? Biszex crossdresser?

2019. jan. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, erre csak priviben válaszoltam.
2019. jan. 25. 18:28
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Én ismertem olyan magát leszbikusnak valló lányt, aki élt halt a crossdresserekért, de szerintem ő inkább volt pán. (a férfiak egyáltalán nem érdekelték) Inkább maga a nőiesség vonzotta.
2019. jan. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Biszexuális vagyok,nem,nem tetszenek.Olyan férfiakhoz vonzódom,akik férfinak vannak öltözve,és olyan nőkhöz,akik nőnek.De persze nincs semmi bajom a crossdresserekkel,felőlem éljék világukat.
2019. jan. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én szépnek tartom például a japán/ázsiai crossdressereket nekik nagyon nőies vonalaik vannak, de szexuálisan nem nagyon izgat a téma. Én pánszexuális vagyok, ha személyiségre bejönne akkor nem lenne vele gondom, de amúgy meg azt csinál amit akar, szóval elítélni nem ítélném el miatta.
2019. jan. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!