Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Léteznek olyan leszbikus és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan leszbikus és biszex nők, akik miután rájöttek arra, hogy a saját nemük (is ) vonzza őket, még nőiesebbé váltak?

Figyelt kérdés
Természetesen ezt nem azért tették, mert probléma számukra az orientációjuk, hanem csak mert nagyon nőiesen érzik jól magukat. (Ahogy én észrevettem, általában az esetek többségében az uniszexé/fiúsabbá válás a tendencia, de kíváncsi vagyok, ilyen nők rajtam kívül vannak-e a leszbikus/biszex közösségben). Én biszex nő vagyok, 31 éves.
2019. jan. 28. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudnék. Világ életemben sportos voltam, ezen nem tudnék változtatni, ebben érzem jól és magabiztosan magam. Ha most elkezdenék szoknyákat, vagy nem is tudom, isten ments magassarkút magamratuszkolni, borzasztóan érezném magam -ezáltal a környezetem is. :)

Már csak azért sem, mert az egyszerűbb, szintén sportosabbak is tetszenek.

2019. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! :) Jöhetnek még ! :) /Gyökeres stílusváltás szerintem sem feltétlenül jó dolog, főleg, ha nem hiteles a változtatás, vagyis nincs összhangban a személyiségünkkel. Hozzáteszem, én nem voltam fiús vagy uniszex előtte sem, mielőtt “magamra ismertem volna”, hanem lányos voltam de nem nőies. Szerintem a lányos és nőies megjelenés nem feltétlenül szinonímái egymásnak, mindamellett, hogy vannak átfedések közöttük, de ugyanakkor különbségek is. Nekem a lányos pl. Dakota Johnson, nőies nő pedig pl. Monica Belucci vagy Rachel Shelley. És nekem ez utóbbi átütően nőies típus a gyengém ^^
2019. jan. 28. 22:10
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Miután beláttam magamnak hogy más vagyok, felhagytam a nőies (vagyis inkább lányos, mivel a nőiesség nálam alapból kimaradt) stílus magamra erőltetésével. Rettenetesen éreztem magam a nőies göncökben és nem is tudtam igazán hordani őket. Nekem valaha a sportosabb, most már inkább elegánsabb, visszafogottabb ruhák jönnek be, amik többet takarnak. Régen sokat piszkáltak azért mert fiúruhát hordtam, de azt hiszem sikerült elsajátítanom a maszkulin mivoltomat női (nem nőies!) ruhákkal is kifejeznem. Tehát legbelül stílust nem váltottam, csak hozzáállást.
2019. jan. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Mindig is inkább sportos voltam, de ameddig nem fogadtam el magam próbáltam nőiesen öltözködni.. viszont nem éreztem jól magam úgy soha.

Mióta egy nővel élek a sminket és a koktélruhákat teljesen elhagytam.

Mostmár inkább a lazább stílust képviselem, esetleg egy laza ing farmerral stb.

Viszont sokkal jobban szeretem ezt! :)

2019. jan. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Igen de ennek semmi köze nem volt ahhoz hogy rájöttem hogy nem vagyok hetero, egyszerűen csak felnőttem. Kamaszként azt nem mondom hogy nagyon fiús voltam, de nagyon minimálisan sminkeltem, szoknyáról, magassarkúról, ruhákról hallani se akartam, sima póló, farmer, tornacipő amiket viseltem. Hajammal se kezdtem semmit, kiegészítőket se hordtam, körmömet se festettem. Egyedül az ápoltságra figyeltem nagyon, főleg hogy a hajam hosszú és egészséges legyen, de ennyi volt bennem kívülről a nőiesség.

Most a 20-as éveimben vagyok és kifejezetten a nőies öltözködés,stílus tetszik nagyon ügyelek rá, biztos nem hordanák már olyan ruhákat.

Pont nemrég gondolkoztam el azon hogy amikor még heteronak hittem magam jobban megfeleltem a leszbikusokkal/biszexekkel szembeni sztereotípiáknak mint most. :D

2019. jan. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Én hozzád hasonlóan kérdezö, sokkal nöiesebb lettem az évek alatt. És sokkal jobban is érzem magam. Hozzám hasonló nagyon nöies nöt szeretnék magam mellé, mert az is tetszik. :)
2019. jan. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az újabb válaszokat! Úgy tűnik, vannak rajtam kívül is ilyen leszbikusok és biszexek, ez megnyugtat :D Mindenkinek küldtem egy zöld kezet ! :) ( U.i: valakik lepontozták azokat a Válaszadóimat, akik magukat nőiesnek írták. Légyszíves, ezt fejezzétek be, mert az ő válaszuk ugyanúgy hasznos, mint a sportos, lazább lányoké! )
2019. jan. 29. 08:06
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Én nem ettől lettem nőiesebb. Mindig is szerettem nőiesen öltözködni, habár a hétköznapokra nem sminkelek lustaságból és időjárási szempontból(főleg így télen) legtöbbször nadrág van rajtam, de mindig is szerettem a szoknyákat, nincs bajom azzal, hogyha valahova ki kell öltöznöm és egy randin mondjuk alapvető hogy sminkelek is. Ez azelőtt is így volt, hogy tudtam volna, hogy a nők is érdekelnek. A párom aki szintén nő, ő is nőiesebben öltözködik, bár nem annyira mint én, ő pont ezt szereti bennem, hogy nőies vagyok.
2019. jan. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az öltözködési stílusom sosem volt az a klasszikus nőies...legalábbis nem vagyok egy szoknyás, magassarkút viselő típus. Általában farmert viselek, de olyat, ami kiadja az alakot, felsőkben már jobban szeretem, ha nőiesebb, illetve ott is inkább annyi, hogy testhezálló.

Biszexuális vagyok (viszonylag későn fogadtam el ezt a tényt) de a külsőmre nem volt hatással. Volt hosszú hajam régebben is, de volt, hogy felnyírattam féloldalasra :) Most megint nagyon hosszú. Szeretem a szolíd sminket és időnként kifesteni a körmömet.

Nagyjából ennyi. 33N

2019. jan. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Világ életemben fiús lány voltam, már kislánynak is. Kamaszkoromtól faltam a pasikat, majd 20évesen lehorgonyoztam egy mellett, akivel majd a fél életemet éltem le nagy szeretetben, szerelemben, családdal, gyerekekkel. Mindeközben tényleg határozottan fiús voltam. A gyerekek szerintem nem is láttak szoknyában. Tavalyig.

Akkor egyszerűen megbolondultam és beleszerettem egy nőbe. Lefogytam, hajamat megnövesztettem, megtanultam sminkelni, egyre többször húzok ruhát, szoknyát, táncolni járok... nem is tudom, talán szeretnék kicsit olyan lenni, mint Ő, hogy minél több "közös pont" legyen az életünkben, hogy minél közelebb kerülhessek hozzá.

2019. jan. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!