Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus nők! Ti mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus nők! Ti mikor jöttetek rá, hogy a saját nemetekhez vonzódtok?

Figyelt kérdés

Kort is irjatok légyszi!

25/N


2018. dec. 27. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:

2007-ben.


21/L

2018. dec. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Körülbelül 10 évvel ezelőtt.

23/L

2018. dec. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Már 5 évesen észrevettem, hogy vonzódom a nőkhöz és sokáig nem értettem miért vannak a nők a férfiakkal(nem láttam vonzónak a hetero párokat)

Mikor szerelmes voltam egy lányba akkor értettem meg, hogy más vagyok mint a többi lány.

Azt is furcsáltam, hogy majdnem minden barátnőmmel csókolóztam(hozzáteszem,h sokszor nem én kezdeményeztem) vagy ha az nem de erősen kötődtünk egymáshoz akár hetero volt vagy nem.

Sok magának "heteronak" mondó lány kezdeményezett, de mivel tudtam hogy nincsennek tisztában mit akarnak/nem ismerik magukat sem ezért a csókolózáson túl nem mentem tovább.

Úgyhogy én örülök, hogy viszonylag hamar jöttem rá:D és nem is titkoltam el, hálisten nem érdekel mások véleménye.

Azokat a nőket sajnálom akik nem tudnak mit kezdeni a másságukkal, mert későn vették észre.

22l

2018. dec. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is óvodás koromban jöttek az első sejtések. 4-5 éves korom körül. Gyakran beszéltek nekem arról, hogy egy nap majd szerelmes leszek egy fiúba, aki majd elvesz feleségül, és együtt fogunk élni...És emlékszem, hogy már olyan kicsi gyerekként is borzasztó nagy ellenérzés fogott el a gondolattól, hogy férfival éljek együtt. Nekem valahogy mindig természetesnek hatott, hogy nő nővel☺

Aztán 12 éves koromban szerelmes lettem egy nőbe, és akkor már teljesen egyértelmű volt a leszbikusságom.

19/L

2018. dec. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

13 éves koromban jöttem rá. Egy tanárnőbe zúgtam bele.


17/l

2018. dec. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

13 évesen jöttem rá, mivel beleszerettem az egyik barátnőmbe.

17/L

2019. jan. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!