Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lèteznek mèg olyan lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lèteznek mèg olyan lányok akik nem szórakoznak mások èrzèseivel? Vagy kihaltak :/ 22 l/l

Figyelt kérdés

2019. febr. 4. 07:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
69%
Megnyugtató, hogy nem csak a férfiak ilyenek :D Vagyis inkább elkeserítő. Amúgy léteznek ilyen emberek, csak sajnos kevesen vannak.
2019. febr. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Arra èn is rájöttem sajnos:l
2019. febr. 4. 08:29
 3/25 anonim ***** válasza:
71%

Jajj de utálom az ilyen kérdéseket -.-

Igen,egyvalaki vagy néhányan átbsztak ezért VALÓSZÍNŰ hogy mind ilyenek vagyunk nem??

Mire jó az ilyen kérdés? De komolyan

2019. febr. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Ha utálod akkor nem kell válaszolni ennyi:)
2019. febr. 4. 09:07
 5/25 anonim ***** válasza:
63%

Megindokolni természetesen nem tudod

További szép napot!

2019. febr. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
37%

Vannak, ez biztos.

Utolsó, mit indokoljon meg?? Feltett egy kérdést, mindegy, mi értelme van, mert ez az oldal erre való, hogy kérdéseket tegyenek fel. Látod, van,aki mégis tudott rá valamilyen választ adni.

2019. febr. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
49%
Én is futottam már bele ilyenbe, és sajnos én meg olyan vagyok aki ezt hagyja is. :D
2019. febr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
71%

Most tenyleg, minek itt sirankozni? Tarskeresesi remenyeken meg sajnalkozo valaszolokon kivul semmi ertelme nincs.


Kapd ossze magad, ne hagyd magad atbaszni. Legyel magabiztos, nyitott gondolkodasu, talpraesett.

Es foleg tanulj meg tullepni.

Ez vonatkozik mindenkire aki hasonlo “borzalmakon” megy keresztul.

2019. febr. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Szerintem több kèrdèst nem írok ki.Borzalmas milyen rosszindulatú emberek vannak.:/Nem általánosítottam .Csupán velem mindig ez történik.Ennyi .Akinek nem tetszik a kèrdès az ne válaszoljon.2019 van ès az emberek egymáshoz való hozzáállása borzalom.Ami pedig a kapcsolatokat illeti jobb nem is beszèlni róla..
2019. febr. 4. 13:08
 10/25 anonim ***** válasza:
66%
Létezik még ilyen, de sajnos olyan is létezik, hogy az ember teljesen korrekt és mégis minden szarnak el van hordva. Összejártam egy darabig egy lánnyal, de már az elején megbeszéltük, hogy ez csak szex és semmi más. Akkor persze ő is serényen helyeselt, hogy persze neki nem kell kapcsolat. Aztán egyre furábban viselkedett, mintha féltékeny lenne meg satöbbi, akkor rákérdeztem, hogy változott-e a részéről valami, nyilván úgy nem akartam ezt az egészet, hogy ez neki közben már többet jelent és emiatt szenved. Akkor biztosíttott róla, hogy semmi többet nem érez, de valahogy nem tudtam hinni neki. Mondtam neki, hogy inkább függesszük ezt fel és megkaptam a fejemhez, hogy játszadoztam az érzéseivel és azóta nem hajlandó velem szóbaállni és a közös ismerősöktől is azt hallom vissza, hogy mekkora szemét voltam állítása szerint. Most ezzel mit lehet kezdeni? Neked meg annyit tudok tanácsolni, hogy ne keseregj ezen, mert millió meg egy olyan lány van akinek eszébe sem jutna ilyesmi, csak meg kell találni.
2019. febr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!