Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi az oka, hogy ellenségesek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy ellenségesek vagytok a biszexekkel és a férfiakkal?

Figyelt kérdés

Akinek nem inge...


De érdekelne a válasz az érintettektől (és lehetőleg ne más játsszon pszichológust, hogy mert frusztráltak, meg mert nem voltak jól megdugva stb.)



2019. febr. 5. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
22%

Én csak azokat nem kedvelem akik kiállnak bőrtangában és azt hirdetik hogy fogadják el őket(leget hetero , biszex , vagy bármilyen más beállítottságú) azzal egyik se törődik hogy mondjuk egy kisgyerek ha az utcán ilyet lát akkor mit reagál(különböző felvonulásokra gondolok)

Amúgy más bajom senkivel sincs

2019. febr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1-es:

Semmi köze a kérdéshez, de azért köszi a választ.

2019. febr. 5. 19:32
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Én nem vagyok ellenséges se a biszexekkel se a férfiakkal. Más leszbikusoknál ez azért szokott lenni mert általában balosok, túl sok időt töltenek az interneten és így átveszik ezeket a feminista hülyeségeket, pl. a férfiak elnyomják a nőket, stb. A biszexekkel azért szoktak egyesek ellenségesek lenni, mert féltékenyek a férfiakra, azt gondolják, hogy ha egy biszex lánnyal járnak megfogja őket csalni egy pasival stb. Nekem személy szerint semmi bajom a biszexekkel.
2019. febr. 6. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Azokal vagyok ellenséges aki lekezelő velem, és nem fogja fel hogy nem, nem akarok férfival dugni. A kápó libákkal ellenségesebb vagyok, akik "feminista hülyeségről" ugatnak, ha egy nőtársuk nem hagyja lenyomni magát, és nem nyal a pasiknak.
2019. febr. 6. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%

A biszexekkel nem szoktam ellenséges lenni csak akkor, ha rám akarják erőltetni, hogy én is dugjak pasival meg próbáljam ki, mert tök jó. Vagy ha hármasba akarnak belerángatni.


A férfiakkal akkor vagyok ellenséges, amikor beleakarnak mászni a nemi életembe, kérdezgetnek mindenfélét a szexel kapcsolatosan és ha megmondom, hogy ha a szexuális életem nem tartozik rájuk,akkor meg vannak sértődve, hogy ők csak érdeklődtek, mert kíváncsiak. Csak nekem ez nem indok arra, hogy kérdezgessenek a szexuális életemről, mert egyszerűen ez magánügy.


A férfiaknak az a változata is irritál, akik a farkukkkal majd kigyógyítanak. Nem kell kigyógyítani, nekem így a jó. Ja meg birom megkérdezik, hogy: "Akkor semennyire se érdekelnek a férfiak?" Nem, nem és nem. Ha érdekélnének, akkor férfival lennék.


Szóval nem konkrétan a biszexekkel meg férfiakkal van baj, hanem ezekkel a viselkedésekkel. Aki normálisan viselkedik velem nem tesz fel szexuális kérdéseket, nem akar bevonni 3-asba, nem akar kigyógyítani meg meggyőzni, hogy milyen jó pasival a stex azzal nincs bajom és aki normálisan viselkedik velem azzal én is normális leszek és ennyi. Csak sokan túllépnek egy határt.

2019. febr. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30%
Sok buta ribi meg átvette a hímsoviniszta arroganciát. Szánalmasok vagytok. És nézzetek már utàna a feminzmus jelentésének, ne csak az imádott férfiisteneitek kiforgatott hímsovén propagandáin éljetek.
2019. febr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!