Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti néztek hosszan olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti néztek hosszan olyan valakit aki amúgy nem érdekel?

Figyelt kérdés

Van egy lány a munkahelyemen aki ha egy helyiségben vagyunk gyakran néz ha ránézek sem kapja el a tekintetét.


Szóval felvetődött bennem, hogy esetleg érdeklődik irántam - vagy ezt csak félreértem és az emberek minden ok nélkül nézhetnek valakit hosszabb ideig?

Személy szerint nem szoktam olyan embereket bámulni akik nem érdekelnek, bár ha valaki érdekel akkor sem figyelem hosszasan. lol


(Azért leszbikus kategória mert amúgy mindketten lányok vagyunk)



2019. febr. 15. 01:46
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Soha nem nezek olyant hosszasan aki nem erdekel :D

ritka amikor bamulok valakit,de ha meg is,akkor altalaban tudatni akarom hogy erdeklodok iranta,vagy tetszik.

2019. febr. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Egyaltalan nem mindegy hogyan nez teged.

Mosolyogva vagy elbambulva, vagy kisse megvetoen stb..

Most retardalttol kezdve, sorozatgyilkoson at, lezsbikusog barmi lehet ennyibol itelve.

En egyebkent szoktam nezni olyat is, akitol nem akarok semmit, csak valamiert furcsa nekem es ki akarom deriteni hogy ki o, mi o (senkit nwm bamulok, mint egy hulye). Lehet gyanakszik, hogy leszbikus vagy.

2019. febr. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden nőt hosszasan nézek. Izgatnak... 28 L
2019. febr. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
A legegyszerűbb, ha beszélgetsz vele, ha akkor is furán viselkedik , kiderülhet számodra mi a helyzet. :) bár én személy szerint nem szoktam feltűnően bámulni azt aki bejön, de ez ember függő :D
2019. febr. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Engem is néz folyamatosan egy munkatársam

Sztm selyti hogy leszbikus vagyok xd

2019. febr. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sejti*

Előző vagyok xd

2019. febr. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bunkóságnak tartom ha valaki már bámul, én valahogy rühellem ha valaki egy folytában csak néz, kellemetlenül érzem magamat olyankor.
2019. febr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én szoktam bámulni embereket, mert félénk vagyok és néha csak megkérdeznék annyit, hogy "szia, hogy vagy?" De nem igazán merem. Valamit biztos szeretne, de az már nem biztos, hogy úgy érdeklődik irántad.
2019. febr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!