Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Melyik hajszín a legszexibb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik hajszín a legszexibb és legnőiesebb hajszín egy nőn? (Kék szemhez. ) Szőke, vörös, padlizsán lilás? Tegyük fel, hogy mindhárom jól áll az illetőnek. Szóval?

Figyelt kérdés

Kort is légyszi!Kíváncsi vagyok melyik korosztály szerint melyik a legnőiesebb és legszexibb hajszín. :)

Csak biszex vagy leszbikus nők írjanak!Köszi!:D



2019. febr. 16. 19:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
43%

Szőke

35 vagyok

2019. febr. 17. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Barna és fekete
2019. febr. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
76%

Ha ezek közül lehet választani,akkor a szőke.

Meg talán amúgy is ( de csak a természetes!) De pont nem a szőkék a zsánereim :D hanem a feketék/nagyon sötét barnák.


20/L

2019. febr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szőke, Szőkés-barna.
2019. febr. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
62%
Akárki szőkét vagy a felsoroltak közül egyiket se írta, le lett pontozva....vajon miért.... :D
2019. febr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Az első csak azért lett lepontozva,mert pasi ez meg leszbikus kategória!!🙄🙄 A másikak meg releváns,hogy miért lettek lepontozva.
2019. febr. 17. 12:50
 17/21 anonim ***** válasza:
Nálam a padlizsán nyert :D 22L
2019. febr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szőke és bele egy kis kékkel. ^^
2019. febr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szőke 18/L
2019. febr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
78%

Ez sok mindentől függ, hogy milyen árnyalatú a szeme, a bőre, egyéb. Én nekem kék a szemem és elég világos a bőröm Alapvetően szőke a hajam és mivel ez a természetes így jól is áll, de én már egy ideje sötétre festem mindig, vagy barnára, vagy sötétvörösre. Nagyon féltem elsőnek belevágni, mert féltettem a természetes szőke hajszínem, de nem bántam meg. A szemem a sötétebb hajszín miatt sokkal jobban "világít,vibrál" és a bőröm is hangsúlyosabb tőle. Mindenki aki látott már szőke és sötét hajjal is azt mondja sokkal jobb így, és nekem is jobban tetszik. Hogy nekem mi tetszik egy nőn nehéz megmondani, mert nekem inkább az összkép számít, egy extrémebb hajszín is szexi ha valaki tudja viselni, de ugyanígy egy szőke is akár.


25/L

2019. febr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!