Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti miből tudtátok biztosan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti miből tudtátok biztosan, hogy a lányokhoz vonzódtok? És hány évesen?

Figyelt kérdés

Egyszer csak rádöbbentetek? Netán ez volt a normális, és alapból kiskorú tok óta mindig is tudtátok? Volt, hogy heteróként megkérdőjeleztétek magatokat?

Személyes sztorikat illetve kort is szeretnék kérni. 18/L



2019. márc. 7. 05:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kiskoromtól tudtam de kb. 13-14 évesen jött le hogy ja, a többi lány nem így van bekötve. Ami úgymond jel volt:


-vonzódtam a lmbt+ témákhoz pl. irodalomban, filmekben, zenei ízlésben

-inkább az tűnt fel hogy a férfiak taszítanak

- az a gondolat hogy majd valamikor lenne egy férjem akinek gyerekeket szülök, meg esküvő fehér ruha inkább megijesztett mintsem tinikori vágyálom volt

-azt hittem későn érő típus vagyok mert ez a pasibolond időszak nem volt meg

-nagyon kellemetlenül éreztem magam a női öltözőben, tesi óra előtt meg az uszodában inkább vécéfülkét preferáltam a kommunális öltözők helyett

-a baráti köröm nagy részéről kiderült hogy szintén zenész

-habár tetszettek a fiús lányok, tudat alatt úgy éreztem hogy a nőiességben 120%ban kell teljesítenem, hogy a társadalom kevésbé ítéljen el

-heteró nők nem kérődznek hónapokat azon a kérdésen, hogy "bùżie-e vagyok-e" 😆

2019. márc. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kiskoromtól kezdve voltak jelek, de csak 16 évesen tudatosult bennem, amikor beleszerettem a legjobb barátnőmbe.

Előtte is voltak jelek csak túl nyomorék voltam ahhoz hogy azokból rájöjjek :D


Mindig zavarban voltam, leizzadtam mikor a lány öltözőben voltam, vagy mikor pizsipartikon nálam aludt egy lány barátom, vagy csak úgy a buszon mikor túl közel ült hozzám egy lány vagy fiatal nő.

Ellenben mikor egy pasi előre engedett a buszon, kinyitotta nekem az ajtót, udvarolt, bókolt, vagy csak szimplán mellém ült, akkor ideges lettem, feszült és undorodtam, azt akartam hogy tünjön el az illető.


Aztán az is eléggé árulkodó lehetett volna, hogy kisiskolás koromban többször is szájon pusziltam az akkori legjobb barátnőmet....:D


Habár a családomban minden nőnemű ember a férfi hírességekért volt oda, én csak a nőkért. Egyszer meg is kérdezte anyám hogy mi a baj veled hogy nem vagy oda ezekért a helyes pasikért? :D


Árulkodó jel lehetett volna még, hogy tini koromban (mármint a felismerés előttig) a szobám tele volt olyan festményekkel és fotókkal amik női alakokról készültek. Szépnek, művészinek találtam őket, a meztelen női testet és az eleganciát... :)


22/N

2019. márc. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor én is felsorolás szerűen, időrendben:


-első szerelmem oviban egy lány volt

-a gyerekek az ellenkező nem micsodájára kíváncsiak, én a nekem tetsző kislányok micsodájára voltam kíváncsi

-később foglalkoztam fiúkkal, egy idő után görcsösen próbáltam pasizni, de rájöttem, hogy amelyik srác tetszett, az se azért, mert ÚGY tetszett, hanem inkább tudtam vele azonosulni (mivel én is eléggé fiús természetű vagyok)

-ebből kiindulva rengeteg fiúbarátom lett, sőt, igazából csak fiúbarátaim voltak, mert lányok társaságában zavarban voltam, nem is tudtam velük miről beszélgetni

-gimiben lett egy fiúm, akit nagyon kedveltem, de már a csókjától is rosszul voltam (pedig nagyon is helyes és ápolt volt), aztán több fiúval is próbálkoztam, egyikkel se jutottam csóknál tovább (volt akivel addig se)

-eközben beleszerettem egy lányba, akit a srácokkal akartam elfelejteni, sikertelenül

-ha kínos, ha nem, bennem még ekkor se fogalmazódott meg teljesen, hogy leszbikus lennék, mert bár halványan tudtam, hogy ilyesmi létezik, nagyon megvetően gondoltam az egészre, nem is akartam, hogy én ilyen legyek

-ez a lány csalódás volt nekem, így évekre felfüggesztettem bármelyik nem felé a próbálkozásaimat

-a szünet alatt tudatosult bennem, hogy én márpedig lány mellett fogom végezni, mert nagyon odáig vagyok értük

-megismerkedtem neten több leszbikussal is, elkezdtem utánanézni interneten és találtam blogokat, videókat stb

-elkezdtem bulizni járni meleg szórakozóhelyekre és rájöttem, hogy ez a világ nekem való

-azóta van egy barátnőm és már hosszú ideje együtt vagyunk, remélem még nagyon sokáig együtt is leszünk.

TheEnd.

24/L

2019. márc. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kimaradt:


-alkudozás, kiskapu keresés. Pl mi lenne ha csak titokban, hétvégente, álruhában, legjobb barátnőt/sobatársast játszva. Csak a gimiben aztán már nem is. Csak az egyetem alatt... stb.


-a barbi babáimmal játszottam pár elég érdekes dolgot


-amikor megkérdezték ki tetszik az osztályból, rámutattam az egyik lúzer de normális srácra. Nem azért mert vonzódnak találtam hanem mert úgy voltam vele hogy van egy "szavazatom" , tulajdonképp használnám is valami jóra 🙄


-amikor már kezdett kínos lenni hogy senki nem jön be, találtam magamnak mindenféle nagyon durván nőies "pasit aki tetszik". Mindről kiderült hogy a, meleg b, transz nő c,andro kinézetű anime srácok akik kb pont olyanok mint egy butch leszbikus


(első voltam)


29/L

2019. márc. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2.vagyok


Igen, én is játszottam a Barbie babáimmal érdekes dolgokat.... :D

2019. márc. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, a válaszokat!
2019. márc. 8. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!