Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, ti türelmesek és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti türelmesek és megértőek lennétek, ha a barátnőtök nem tud elmenni szeretkezés közben?

Figyelt kérdés
Persze rajta lenne az ügyön, nem törődne bele. Ti segítenétek a barátnőtöket ilyen helyezetben? Ha igen, hogyan? A probléma leginkább a gátlásosság, a megfelelési a kényszer és, hogy nagyon hozzászoktatta magát az önkielégítéhez. Egyébként egyedül eltud menni.

2019. márc. 9. 07:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%
Nem, nem segitenénk.
2019. márc. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1# A szarkasztikus megjegyzéseket kérlek mellőzzétek, ugyan is szerintem nem mindenki számára evidens, hogy egy olyan lánnyal bajlódjon, aki nem képes elmenni szex közben.. Bennem emiatt óriási szégyen is van. (Igen, a kérdésben rólam van szó)
2019. márc. 9. 07:13
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
Akkor segítenénk. Most jobb?
2019. márc. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha (egyedül) el tudsz menni, akkor nem értem a problémát. Segíts a partnerednek. Ha nem segítesz, akkor nem lennék megértő, mert ez túráztatás. Ha segítesz, akkor persze minden jó és szép.
2019. márc. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Leírtam mi a probléma. Lelki okai vannak, és az, hogy saját magamnak érzem mi a jó, de ha a másik csinálja ugyan azt, akkor már nem megy.. Nem a segítés hiánya a baj.
2019. márc. 9. 07:34
 6/15 A kérdező kommentje:
#3: Akkor lenne jobb és használható a válaszod, ha leírnád, te hogyan segítenéd ebben a partnered
2019. márc. 9. 07:38
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

szia, nekem is volt ilyen gondom. Szóval igen, én türelmes lennék minden bizonnyal. A gátlásosságot pozitív szavakkal lehet legyőzni szerintem, a megfelelési kényszert megnyugtatással, az utolsón pedig csak ő tudna. Mivel már hozzá szokott egy adott pózhoz, technikához, ezért ezen neki kéne ügyködnie. Nálam pl. az volt a gond amikor a partneremmel voltam, hogy fejben nem segítettem rá, csak vártam a csodát, ami lehetetlen volt ebben a teljesen új pózban/technikánál/etc.


Próbáld ki, sok sikert ;)

2019. márc. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően rosszul állsz neki a probléma megoldásának. Nem bántásból mondom kérdező, de ha ennyire tele vagy görcsökkel és önértékelési problémákkal, akkor pszichológus segítségét kéne igénybe venni, hogy kiderítsétek, miért ennyire rossz az önértékelésed és aztán helyrehozzátok. Ennek csak egy tünete, hogy szex közben nem bírsz ellazulni, egészen biztos vagyok benne, hogy az élet más területén is megnyilvánulnak ezek a problémák nálad.


Lehet, hogy idővel el tudnál lazulni a partnered mellett, ha türelmes és megértő, de ezzel nem lesz a problémád megoldva hosszú távon. És azt sem várhatod, hogy majd minden jövőbeli partnered ezt végigcsinálja veled, mert azt sem feltételezhetjük, hogy a következő vagy aktuális párod életed végéig kitart melletted.

Plusz azzal ne kábítsd magad, hogy az önkielégítéshez szoktál ennyire hozzá, ha olyan partnered lenne, akinek már a látványától falnak mész, mert annyira kívánod, ott nem lenne nagy gond azzal, hogy élvezd az együttlétet, hidd el. Azt meg főleg ne várd, hogy egy párkapcsolat oldja meg ezeket a problémákat. Sokat segíthet, de szakember nélkül igazán szerintem nem fogsz előrébb jutni.

2019. márc. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
8-cas: Én az utolsó bekezdésed első mondatával nem értek egyet, simán meg tudom cáfolni: én vagyok rá az élő példa, ugyanis eszeveszett kívántam a partneremet, mégsem tudtam elmenni. Úgy hiszem valahol (valakinek) az orgazmust is tanulni kell, nem csak magát a szexet. Pláne ha az illető egy berögzült mintát tanult csak egész eddig (az önkielégítésnél ugyebár..).
2019. márc. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó azért nagyon más az, hogy kell egy kis idő, míg el tudod magad teljesen engedni az új partnered mellett és megvan a kellő kommunikáció ahhoz, hogy úgy csinálja, ahogy az neked a legjobban esik vagy egy merő görcs vagy valamiért és nem megy a dolog.


Nem a sok önkielégítés az oka, ha partnerrel nem mész el, hanem a kommunikáció hiánya és a túlizgulás, teljesíteni akarás. Kell egy alapvető bizalom és közös hang ahhoz, hogy működjön az egész meg persze türelem, ha lassabban megy az összehangolódás. De ez mind normális. Teljesen egyetértek veled, hogy azokat is tanulni kell, de ez nem egyenértékű azzal, amit a kérdező felhozott. A kettő más jellegű probléma. Amit te írsz, az még több önismeret és kommunikáció, amiről a kérdező beszél, azok lelki problémák, amiknél egy idő után szükség van egy szakemberre, mert a nyakamat teszem rá, hogy nem csak az a probléma, hogy nem megy el szex közben.

2019. márc. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!