Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti is tapasztaltátok már,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is tapasztaltátok már, hogy a Skorpió csillagjegyű, aszcendensű, holdjegyű lányok általában vonzódnak a saját nemükhöz?

Figyelt kérdés
Természetesen nem mondom, hogy minden Skorpió leszbikus vagy biszex, de én azt tapasztalom, hogy köztük van a legtöbb biszex illetve leszbikus.

2019. márc. 11. 13:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
85%

Én Bak vagyok, az én csillagjegyemről azt szokták mondani (Akár leszbikus akár heteró) hogy zárkózott, nehezen nyílik meg, nem szereti az újdonságokat és csak a hagyományos szexet szereti, sok nála a tabu.


Hát ez a leírás totálisan az ellentétem. De úgy amúgy is minden amit a Bakról írnak, rám egyáltalán nem igaz, esetleg csak annyi igaz, hogy szeretek irányítani, de ez kb. minden csillagjegynél előfordulhat....


Szóval egy nagy baromság ez a horoszkóposdi :D

2019. márc. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
#10 Annyira hidegen hagy, hogy itt vagy a leszbikusság kategóriában... :D
2019. márc. 11. 15:53
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szerintem a 10-es válaszoló kommentjét ne vedd sértésnek, felesleges letámadni. Annyit akart csak ezzel kifejezni, hogy Ikrek, de mégis hidegen hagyja a téma. Ennyi. Szóval ez a csillagjegy téma nem törvényszerűen működik. Az is lehet sok leszbikus, biszexet ismersz. Így persze, hogy ez a tapasztalatod. Lehet ebben is valami, de azért a legtöbb skorpió és ikrek is még mindig hetero, ahogy az emberek többsége is az.
2019. márc. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Én halak vagyok és leszbikus, viszont a volt legjobb barátnőm full hetero és szintén halak. Szerintem hülyeség a horoszkópos akármi.
2019. márc. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
82%

10-es vagyok


Már megbocsáss, de ki van a leszbikus kategóriában? Figyelt kulcsszavam az aszcendens, mert érdekel az asztrológia, és mivel keresőszónak megadtad, feldobta nekem az oldal a kérdésed. Elnézést, hogy nem néztem, milyen kategóriába tetted a kérdést. Nem szoktam,mert nem lényeg.

2019. márc. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Én is halak vagyok és leszbikus. :)

Részben igazak rám,amit a halakról írnak, de nem vagyok tipikus halak.

2019. márc. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Skorpió aszcendensű vagyok,nálam bejött az elméleted viszont legjobb barátnőm meg skorpió napjegy és teljességgel hetero


24/n

2019. márc. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A párom skorpió és leszbikus :D nekem pedig ikrek az aszcendensem és szintén leszbikus vagyok :D
2019. márc. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
62%
A leszbikusságot nem a csillagkép mutatja. Ha egyáltalán valamit érdemes nézni a horoszkópban ezzel kapcsolatban, az a Vénusznak az Uránuszhoz való kapcsolódása, vagy az 5. ház Uránusz vagy Vízöntő érintettsége. Az uránuszi minőség hozza be a "másságot" a horoszkópba. Persze, ha a Vénuszhoz kapcsolódik. Férfiaknál a Marshoz.
2019. márc. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#19 ???? mivan?
2019. márc. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!