Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vannak itt olyan leszbikusok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan leszbikusok akik az igazságot úgy fedik el a családjuk/környezetük elől, hogy bemutatnak egy kamu barátot?

Figyelt kérdés

Mindig azt olvasom itt, hogy majd elfogadják, légy kitartó..

De vannak olyan helyzetek amikor ez nem fog menni. Amikor nincs más megoldás. Csak az ha „felbérelsz” egy fiú barátot aki úgy mutatkozik be mint mintha a párotok lenne.

(Érsd: Nem pénzért, hanem a barátságotok ezt kiállja.)

Habár abból, amit mostanában olvasok, süt a gyűlölet a férfiak iránt. Így az is kérdés, hogy az azok a leszbikusok, akik el akarják fedni az igazságot, hogyan teszik? Ha álbarát sem jöhet szóba, de folyton azzal piszkálják: Mikor lesz már párod, férjed…



2019. márc. 15. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

30 vagyok, de ilyen sose jutott eszembe. Plusz teher lenne a nyakamban egy álkapcsoltot fenntartani mások előtt, igazi sincs, nem még kamu.

Másrészről meg folyton összekombinálnak vakivel, úgyhogy megoldják maguknak a peoblémásukat. :D


Egyébként ez a nagy fújjogást a férfiakra én sem értem. Túl van az lihegve...

2019. márc. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%

Férfi vagyok, és talán bele is mennék ilyenbe, uyganis komoly kapcsolatot egy darabig nem szeretnék..


A férfigyűlölet szerintem is el van túlozva, főleg úgy hogy pl. nekem semmi bajom a melegekkel/leszbikusokkal, hímsoviniszta megjegyszéseket sem teszek nők felé..

2019. márc. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem túl lehet élni a kérdéseket, nem látom értelmét hazudozni. Tfh szerzel egy álbarátot, akkor meg azzal fognak basztatni, hogy mikor lesz gyerek. Kb semmivel nem vagy előrébb..
2019. márc. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!