Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Együttélő leszbik! Ti (pláne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttélő leszbik! Ti (pláne meg ha egyforma a méretetek) -elkerülendő a vitát- hogy különböztetitek meg hogy melyik darab kié? Itt fehérneműre, harisnyára stb. gondolok.

Figyelt kérdés

2019. márc. 16. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
külön fiók/szekrény..
2019. márc. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
A sajat bugyim csak megismerem de ez legyen a legnagyobb gondunk:D
2019. márc. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

1-es Jó, de csak nem külön mostok?

Mi nem keverjük össze, mert más a méretünk, és a stilusunk is. Én a nőiesebbeket szeretem, ő a sima, sportosakat. Harisnyát meg csak én hordok.

2019. márc. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi már nagyon régen együtt élünk. Együtt vásárolunk, szeretünk egyforma cuccokat venni. Az én fehérneműimbe oldalt belül belevarrok egy kis piros hímzőcérnát, (legyen az bugyi, harisnya..) és igy nincs vita. Nagylány koromban anyummal néha veszekedtünk ezen, hogy minden harisnyanadrág az övé volt. (szerinte. :-) ) Külön fiókjaink vannak, de egyszerre mosunk, és igy keveredhet.
2019. márc. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Harisnyát nem nagyon hordunk, a saját bugyiját pedig mindenki megismeri..:)
2019. márc. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Harisnyát nem hordunk, csak egy mérettel vagyok nagyobb mint ő, (Ő "S"-es én "M"-es) így sajnos néha összekeverjük, de mivel más a stílusunk, ezért többségben azért nem keverjük össze. Én a kényelmes bugyikat szeretem ami közben csinos is, pl. csipkés "kislányos" bugyi meg franciabugyi, ő viszont végletekben gondolkodik és vagy boxert hord vagy tangát....

Én egyiket se szeretem, szóval ritka ha összekeverjük az alsóneműinket. Az ő ruhatárában megtalálható egy-két sima bugyi is, amit "olyan" napokon hord, na ezeket szoktam néha összekeverni de ennyi.

2019. márc. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
Nem vagyok leszbi, de hasonló méretű nő családtaggal élek. Egyikből kivágod a cimkét, másikban benne hagyod. Így a tökugyanolyat is simán meglehet különböztetni.
2019. márc. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
7-es! Na a cimkét azt hagyjuk! Már azt se éretem meg, hogy miért raknak be egy akkora címkét mint a fele anyag? Kivágás nekem még nem igazán sikerült. Vagy belevágtam, vagy benne maradtak szálak, amik meg úgy szúrtak mint a csalán.
2019. márc. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
4-es! Nem vagyok leszbi, de a férjem travi, és mindig bugyit hord. Egyforma a méretünk, és én is ezt a módszert alkalmazom. Nem az övébe, mert akkor az összes szép bugyiban lenne cérna. Az enyémbe. (bár volt már hogy eltűnt a cérna. :-) )
2019. márc. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az egyszerű fekete zoknikon meg harisnyákon mi nem vitatkozunk. Ha tiszta akkor tökmindegy, nem?


Bugyit, melltartót meg felismerjük

2019. márc. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!