Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » L WORD sorozatból valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

L WORD sorozatból valaki szereti Jennyt?

Figyelt kérdés
Az L wordot kb. 12 évesen kezdtem el nezni, amikor először jött a felismerés, hogy talán a lányokat jobban preferálom. Gondoltam kis nosztalgia gyanánt újra belenezek pár részbe. Van Akárki aki szerette Jennyt? Vagy ismertek olyan embert? Mert en mar a puszta latvanyatol is ideges leszek. Az egesz karakter egy vegtelen buta deepnek akaro tűnni borzalom. (bar az egyik legszebb karakter, az tény)

2019. márc. 23. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát én rühelltem,mint a sz*rt.Nem is ismerek olyat,aki kedvelte.
2019. márc. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem de néha bírtam de szerintem ez csak annak a befolyása volt hogy bejött. :D
2019. márc. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ugye, hogy borzalmas szemelyiseg.

Nem is értem, mi a szerepenek lenyege azon kivul, hogy jol nez ki

2019. márc. 23. 18:26
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem Jenny egy súlyosan személyiségzavaros karakter volt a sorozatban, csak ez nincs kimondva. Nála valami nem stimmelt, de szerintem a rendezők arra is játszottak, hogy unszimpatikus legyen. (a többi szereplő számára is)
2019. márc. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mia Kirshnert, mint színésznőt kedvelem, szimpatikusnak tartom. A karakterét is szerettem, amint áttért a lányokra mégjobban. Igaz, hogy néha nagyon gáz lett a szerep, amit kapott, főleg az utolsó évadban. De a sok negatívat ha levesszük a listáról, egy művészlélek volt a karaktere, aki ír, érzékeny, elvont, idóta hisztis p****. Szerintem ennyi belefér. Végül is, nem csoda, hogy kiírták a karakterét a sorozatból.
2019. márc. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon érdekes karakter, szóval én kedveltem. Bár sok minden nem tetszett amit csinált, de ugyanakkor van egy szerethető oldala is :)
2019. márc. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nekem pont az volt a bajom vele, hogy minden volt, csak művész nem.

Max ilyen "meg nem értett" kívülálló művészléleknek akart tűnni. De ez csak még frusztrálóbbá tette számomra, mert nagyon nem az volt.

Persze nyilván direkt alakították így a karakterét, azt megértem.

2019. márc. 24. 12:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon érdekes személyiségnek találtam, mindig érdekelt hogy mit szeretne. És tök sexy is szerintem akárhogyan is, ő is egyy pluszot adott a sorozatnak.
2019. márc. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Haha, én is ugyanígy 12 évesen kezdtem el nézni, amikor kezdtem rájönni.. még arra is emlékszem, hogy 2007 februárjában láttam először a sorozatot a Cool TV-n, a második évad utolsó része volt, amiben megszületik Tina és Bette gyereke :D És én igenis szerettem Jenny-t, bár csak az ötödik évad felé amikor nagyon rajta volt a hangsúly meg a Nikki nevű csaján, az az előtti évadokban olyan félénk volt meg elvont, unalmas, de mikor kinyílt a csipája akkor érdekes volt. De persze idegesítő volt, való életben nyilván nem kerestem volna a társaságát mivel egy szarkeverő volt :D
2019. jún. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igy utolag valaszalok h Jenny egy legenda.

Nagyon szerettem, aranyos kis csaj, csak hat ugye, voltak gondjai, de a lelke egyaltalan nem rossz. Nem talalta magat a vilagban es teljesen tonkrement. Ha Timmel maradt volna, lehet megmaradt volna az egyensuly. De a kis ördög sajnos elcsábította, pont mint a lové.

2023. máj. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!