Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Sok leszbikus nő miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok leszbikus nő miért nem szereti a biszexeket?

Figyelt kérdés
Feltűnt a pinken, hogy elég sokan írják hogy biszexekkel nem akarnak ismerkedni. Mi ennek az oka?
2018. aug. 5. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
37%

leszbikus=férfigyűlölő

biszex egy leszbikus szemében=áruló

2018. aug. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Mert a férfiakat is szeretik.
2018. aug. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Megjelent két pasi....


Azért nem szeretik a biszexeket, mert előítéletesek. Sok olyan biszex nővel találkoztak akik egy idő után hiányolták a férfiakat, olyanra akarta rávenni őket amit a másik fél nem akart pl. édeshármas, vagy felcsatolhatós műpénisz...

És ezek a félelmek benne vannak az emberben.

Engem is hagyott már el biszex nő mert beleszeretett egy pasiba és őt jobban szerette...

De én nem ítélek el valakit csak mert biszex. Előbb megismerem, aztán ítélkezek. Vannak árulkodó jelek hogy valaki egy ribnc-e :)

2018. aug. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
3. A felcsatolhatóssal mi a baj?
2018. aug. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nem fèrne bele hogy egy mű izèvel "megdugjam" a baràtnőmet. Tùl nevetsèges lenne a szituàciò...
2018. aug. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Mert nem akarok màsodik lenne. Fújják itt ezt az előítélet dumát,de akikkel eddig találkoztam (barátilag), vagy hármasozni,vagy 2 kapcsolatot fenntartani vagy pasinak öltöztetni akarták a barátnőjüket, vagy férfiakra vágytak mellettük. Én ebből nem kérek.
2018. aug. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
6-os,nyilván vannak ilyen elrettentő példák,de nem minden biszex vágyik a barátnője mellett férfira,ahogy én sem és a barátnőm sem.Vannak köztünk normálisak:)
2018. aug. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%
5. Először mi is nevettünk rajta mondjuk nálunk a barátnőm akarta kipróbálni, hogy milyen lehet ő leszbikus, én biszex vagyok. De tetszett neki és néha úgy is szoktuk. A többi ellenvetés a hármas, párhuzamos kapcsolat érthető.
2018. aug. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
41%

#6

Az egy dolog hogy te csak ilyennel találkoztál de nem gondolod hogy igazságtalan ezt minden biszexre ráhúzni. Szerintem nagyon nem fer azokkal szemben akikre ez egyáltalán nem igaz.

Biszex vagyok de a hármas nekem sose férne bele egy kapcsolatba, sőt sehogy nem mennék bele. A barátnőmből nem akarok pasit csinálni, a felcsatolhatós és társai se jön be nekem, és nem is nagyon vágyok férfira a barátnőm mellett, pedig nem most jöttünk össze. Sőt el se tudom képzelni hogy valaha is vágyjak még másra a barátnőmön kívül.

2018. aug. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!