Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van esélyem arra, hogy barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem arra, hogy barátnőt találjak így? (Nem feltétlenül mostanában, csak úgy általában)

Figyelt kérdés

A "deviancia" hegyeit halmozom: Biromantikus leszbikus mozohista szadista vagyok.

Természetesen e mellett van egy szerintem aránylag normális személyiségem, bár néhány ember szerint túl furcsa, mások szerint egyedi, szerintem meg átlagos. Az is igaz, hogy még fiatal vagyok, de legyetek szívesek nem azt írni, hogy : "szerintem nem is vagy leszbikus/stb. , csak fiatal, és dolgoznak benned a hormonok, stb." mert nem ebből a célból írom ki a kérdésem.


2019. márc. 26. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak egy választ lehet adni. Ha megtalálod azt akivel passzoltok, aki bírja, sőt szereti ezt a "deviáns" személyiséged, akkor igen. Van esély arra, hogy párt találj magadnak. Miért is ne találnál? Mi célból írtad ki a kérdést? Egyébként a "biromantikus leszbikus" mit takar? Lelkileg vonzódsz a lányokhoz, de testileg csak fiúkhoz vagy egyik nemhez sem? Ráadásul egyszerre szadista és mazochista? Miből gondolod, hogy mindkettő vagy? Bocs, ha kicsit faggatlak, de az sem mindegy hogy érted ezt a halmozottan deviáns önjellemzést. Nem is biztos, hogy ennyi címként kellene magadra ráerőltetni, főleg nem fiatalan, mikor még, feltételezem, nem is rendelkezel túl sok tapasztalattal.
2019. márc. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én találtam, hasonló tulajdonságokkal rendelkezem. Simán van esélyed találni barátnőt. L
2019. márc. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

zsák a foltját.. vagy valami hasonló:)

kérdés miben tudsz kompromisszumot kötni.

2019. márc. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem jó dolog a címkézés, nevezzük nevén a gyereket.


Sokan azt gondolják hogy az ilyesmi limitál, pedig csak egy egyszerűbb módja annak, hogy leírd mit érzel. Így is, úgyis érzel valahogy, látod önmagadat, aztán ha mégsem, vagy alakulsz, akkor találsz másik címkét. Ez nem ég bele a bőrödbe mint valami billog, lehet fejlődni önismeretben, személyiségben.


Pár éve azt hittem magamról hogy aromantikus vagyok. Aztán alakultak a dolgok...de ma se vagyok az a fűbe-fába típus. Demi? Grey-a? Valami ilyesmi, valószínűleg mindkettő.


A mostani barátnőmmel majdnem fél évig dumáltunk, jó barátok voltunk de csak távolból. Fél év után találkoztunk először. Aztán láss csodát, azóta lassan egy éve együtt is élünk. Szóval ilyen is van. ¯\_(ツ)_/¯


A deviancia relatív fogalom. Vegánnak lenni egy pici kis eldugott faluban deviáns. Ugyanez az ember ha egy New York méretű városban él, csak egy utcában három olyan kávéházat talál ahol nem csak hogy van növényi tej, de van mandula, szója, zab, kókusz és rizstej is, sütik, tejszínhab, szendvicsek...


Szóval az, hogy te a mostani közegedben nem érzed magad komfortosan vagy """normálisnak""" lehet nem téged ír le, hanem sokkal inkább azt a közeget. Ahogy az ember idősebb lesz, és egyre inkább anyagilag függetlenedni tud, annál inkább képes megteremteni vagy megtalálni egy olyan közeget ahova tartozni tud. És általában ha hasonló emberekkel veszed magad körül egyre inkább valószínű, hogy kialakul valami. Nem feltétlen kapcsolat, de lehet pl. közeli barátság, amiből baráti kör, és ezen át párkapcsolat lesz.


29/L

2019. márc. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Biromantikus leszbikus= Mindkét nembe tud szerelmes lenni, de szexuális vonzalmat csak lány iránt érez. (A megfogalmazásért bocsi)

Mazohista dologra azt tudom mondani, hogy szeretem ha bántanak fizikailag(egyetlen kikötésem, hogy ne maradjon 1-2 hétnél tovább nyoma) és mentálisan is.

De ennek ellenére néha mások szenvedése (normál keretek között) is izgató számomra.

2019. márc. 26. 18:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én imádnám!❤️
2019. márc. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ebben semmi deviancia. Szóval simán tudsz találni. Majd akkor kezdj el aggódni, amikor esetleg tiszta antiszoc leszel, leépíted magad körül a kapcsolatokat, és egy barátod se lesz. Na, akkor szinte semmi esélyed nem lesz barátnőt találni még úgy se, ha ezek a szerinted "deviáns" dolgok nem lennének az előbb felsoroltak mellett.
2019. márc. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem bejönne :D

Szerintem simán találhatsz barátnőt. Én egyszerűen imádom a kicsit fura csajokat :D

És én sem vagyok különb 😂

2019. ápr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!