Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van rá esély, hogy leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy leszbikus vagy biszex szeretőt találjak?

Figyelt kérdés

Hetero vagyok párkapcsolatban ,(28 éves vagyok), de kevés a szex , jó lenne egy szerető , a párom szerint nővel csinálni nem megcsalas. Nekem meg igazából mindegy , csak elegitsen ki valaki. Úgyis sokmindenre kapható vagyok ,lányokkal se voltam még. Mi baj lehet alapon ki is próbálnam. Jó lenne valaki tapasztaltabb és dominansabb mert én szeretek lenni akit kicsit jobban epkapnak...

Ez hülyeség ? Vagy lehet találni ilyen nőket , akik úgyis szexkapcsolatot keresnek ?


2019. márc. 27. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek ízlik ez a felfogás, hogy otthon nem dugnak meg rendesen, úgyhogy nyaljon ki valaki. Pl nekem sem.


“ Nekem meg igazából mindegy, csak elégítsen ki valaki. “ De ettől függetlenül sok sikert kívánok hozzá :)

2019. márc. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem úgy gondoltam , hogy csak idejön valaki és kinyal. Hanem egy normális kolcsonossegre alapuló szex kapcsolatot képzeltem el.
2019. márc. 27. 12:03
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolog a szexkapcsolat, de azzal a csavrral hogy van mellette párod, az már más kérdés. Érted?
2019. márc. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem értem miért lenne ez probléma. Egyébként külföldön dolgozik tehát javarészt nincs itthon. Ha pluszban az egészről tud is akkor tényleg nem értem , miért gond egy CSAK szex kapcsolatban .
2019. márc. 27. 12:23
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert így valakinek a szeretője vagy.
2019. márc. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha ilyen hajlamod van, és egy nő Téged úgy rendesen "elkap",ahogy azt kell, akkor nem sokáig lennél a pasid mellett :)

Egyszer érzel rá az ízére, utána nincs mit tenni :D

2019. márc. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 s_i_m_21 válasza:
100%
Utolsónak teljes mértékben igaza van!
2019. márc. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#6-os vagyok

Majd az első után rájön, ilyenkor úgysem hiszik el,ha mondom nekik! :D

2019. márc. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben semmi rossz nincsen.Megbeszéltékm,akkor ott hiba nincs.

Nekem is volt ilyen szexkapcsolatom,voltam szerető nem rossz :)

2019. márc. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerinted amúgy megcsalás? Párod véleményét írtad csak le a dologról.
2019. márc. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!