Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus tanár-diák viszonyra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus tanár-diák viszonyra van esély szerintetek? Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Gimnáziumról van szó, az angol tanárom egyértelműen leszbikus és úgy érzem, hogy elég szimpatikus vagyok neki és talán érzi, hogy nem közömbös számomra. Elég nagy a korkülönbség, de ez nem igazán érdekel. Lehet ebből valami? Ha nem akkor mégis mit tehetnék? Beleőrülök az egészbe, lángolok már csak ha rám néz. És ezt nem tudom,hogy fogom kibírni. Gondolom ez nem olyan normális helyzet... esetleg valakinek tapasztalat? Tanács?

2018. dec. 13. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Itt a legnagyobb gond szerintem nem a korkülönbség, hanem a tanár-diák viszony. Lehet, hogy ha ismerősök lennétek, akkor benne is lenne vagy adna egy esélyt a dolognak, de így, hogy a diákja vagy így nem hiszem. Ha a nagyszájúbbak közé tartozol és van hozzá bátorságod, akkor szerintem tegyél neki arra utalásokat, hogy bejön neked. Pl mikor jön be órára, akkor dícsérd meg, hogy ma milyen jól néz ki, nem tudom mennyire szereted az angolt, de nem árt ha érdeklődsz a tárgya iránt, esetleg jó is vagy belőle, megkérdezed milyen volt a napja, ha látod, hogy ingerült megkérdezheted mi bántja. Mindezt teheted az óra közben is, mert a tanárok is emberek, ők is szeretnék néha megosztani valakivel a gondjaikat, így közelebbről megismered, neki jól fog esni, hogy érdeklődsz iránta és az osztálytársaid is hálásak lesznek, mert addig is telik egy kicsit az idő az órából. :D
2018. dec. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked nincs vesztenivalód, neki viszont óriási, ezért nem fog belemenni, még akkor sem, ha megígéred, hogy senkinek nem szólsz róla. Fordított esetben te kockára tennéd az állásod? Ki kell bírnod érettségiig, vagy amíg abban az iskolában tanít. Ha már nem áll fenn a tanár-diák viszony, akkor elvileg ez az akadály elhárul, de még marad bőven: a korkülönbség, az ő kapcsolata (ha van), vagy ha csak egyszerűen nem jössz be neki. Utóbbira elég nagy az esély, mert lehet, hogy amit te lángoló tiniként vonzalomnak látsz, az valójában csak egy szimpla pedagógusi kedvesség, ami a többi diák felé is ugyanúgy megnyilvánul. (Egyébként honnan tudod ilyen biztosan, hogy leszbikus? Láttad már nővel kézenfogva, vagy valami hasonló? Ha igen, akkor nyilván nem fogja őt félredobni a te kedvedéert.)
2018. dec. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon sokmindentől függ, hogy belemegy-e, és mi is sül ki végül a dologból. Egyrészt ez egy elég hosszú folyamat. Ha évekig nem is, de hónapokig mindenképp eltart. Volt ilyenben részem, de mi sem jutottunk sokáig. Testi kontaktus végül nem lett köztünk, pedig a korkülönbség is csak 11 év volt. Sokmindenem mentem keresztül, hatalmas nyomot hagyott bennem. Sajnos elment a suliból, pont amikor bontakozott volna a dolog. De talán jobb is így. Ha valaki, akkor én is tudom, hogy milyen keresztülmenni ezen.
2018. dec. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Bocs de egy kamasszal mit kezdjen egy középkorú nő?

Mit tudsz neki adni?

2018. dec. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ugyanazt amit egy vele egykorú nő. Sokkal éretebb vagyok a koromnál. Nagyon jól kijövök vele, megértem őt és ő is engem. Tudom, hogy komoly dolgokról is tudnánk kommunikálni. Ja, annyi a különbség, hogy nekem feszesebb a combom,fenekem,cicim, de ez tudtommal nem jelent hátrányt. :))
2018. dec. 16. 21:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Ebből nem lesz semmi. Egyrészt a korkülönbség, de főleg a tanár-diák viszony miatt. Még ha be is jönnél neki, nem csak az állását kockáztatná, de börtönbünti járna érte, még akkor is, ha beleegyezel. Akkor is, ha már elmúltál 14, mert függő viszony van köztetek, és ez más kategória.


Amúgy lehet, hogy neked a nagy szerelmed lenne ő, de neki meg csak egy kis kaland, szexpartner.


Továbbá azt sem érdemes elfelejteni, hogy ha kiderül, akkor az egész iskola halálra szekál majd, nem beszélve a családodról. Az is nagy próbatétel, hogy azzal szembesülnek, hogy leszbikus vagy biszexuális vagy, de hogy egy ilyen ügybe keveredsz, az hatalmas sokk lesz nekik. És gondolhatod, hogy mindent megtesznek a tanárnőd ellen, akit szeretsz, ami valahol érthető is, és nem fogják majd fel, hogy ezzel neked is fájdalmat okoznak.


Szóval ne engedd ki a szellemet a palackból. Ha elkezdesz flörtölni, akkor lehet, hogy ő is azt teszi veled, ill. csak te érted félre minden ártatlan megnyilvánulását, és egyre rosszabb lesz.


Ebben a helyzetben 100% tehát az elutasítás esélye, és ennek mi értelme? Esetleg majd a suli után, ha elmúltál 18, de volt itt a gyk-n egy lány, akinek volt hasonló tapasztalata. Kivárta a 18-at és a suli végét, és összejöttek. A tanár pár hónapig vele volt, aztán jött az exe, és dobta a csajt.


Persze tudom, hogy érettebb vagy a korodnál, meg minden, hiszen mindenki ezt gondolja magáról...

2018. dec. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
El sem olvastam a válaszokat, így a te hozzászólásodat sem, csak most látom, hogy tényleg írtad, hogy sokkal érettebb vagy a korodnál. :D Tudtam, hogy van egy ilyen érzésed.
2018. dec. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
35%
"Sokkal éretebb vagyok a koromnál" Minden kislány ebben a téveszmében él.
2018. dec. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!