Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy szerezzek meg egy állítól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek meg egy állítólag hetero lányt? 23/L

Figyelt kérdés

Valaki szerzett már meg egy olyan lányt aki azt mondja magáról, hogy hetero? Ha igen hogyan?

Úgy érzem bejövök neki, máshogy néz rám mint a többi barátnőim de heteronak tartja magát. Mit tegyek?

Mik azok a bizonyos jelek a lányoknál, hogy többet érez mint barátság egy másik lány iránt? (Olyan barátságban ahol nem szokás túlzottan érintkezni, nem vagyunk ilyen érintkezős, ölelkezós típusok)



2019. ápr. 3. 23:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Passz ez nagyon személyfüggő van aki egyenesen undorodik a saját nemével való együttléttől van akinek csak teljesen semleges (én ide sorolnám magam) van aki elképzelni vajon milyen lehet egy másik nővel de nem izgatja csak ártatlan kíváncsiság.(vagy ide)
2019. ápr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mindenesetre szerintem a legjobb ha óvatosan közeledsz hozzá és próbálsz olvasni a jelekből lehetőleg nem elfogultan.
2019. ápr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%

Találj i olyan dolgokat amiben megérintheted. Pld. hogy befonod vagy megfésülöd a haját, vagy megmaszírozod. Közben eltéved a kezed intim területre is vagy erogénzónára. Ha ettől nem indul be, nem nedvesedik akkor hagyd békén mert nem csak állítólag heteró.

Nekem egy csajos bulin egy lány a hajamat fésülte, közben hozzámnyomta a mellét, attól rögtön benedvesedtem, akkor jöttem rá hogy biszex vagyok. Estére már egy ágyban aludtunk.

2019. ápr. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Heterot sehogy.

Amelyik azt mondja magáról az tévedésben van.

2019. ápr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
Bunkóval leütöd. Megfogod a haját és hazahúzod. Ősemberek így csinálták! Ne a lábát húzd, mert tele megy födel. 😀
2019. ápr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Jaj, ez olyan nehėz. Én is egy ållítólag hetero nőt szeretek.. de én úgy ėrzem, hogy mėgse annyira hetero. Néha megfogja a kezem, pillanatokig ölelkezünk,azt mondja szereti az illatom, időnként becėzget... és nem tinik vagyunk már, mindketten 35 felettiek... de nem tudom, hogyan tovább..
2019. ápr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Utolsó én a helyedbe nem várnék több jelre és nekem egyértelmű lenne, hogy ő is többet érez mint barátság, ha olyanokat mond, hogy szereti az illatod meg ilyesmi.

Nálam pont ez a baj, hogy mi nem érintkezünk szinte soha, félünk megérinteni egymást. Így nem nagyon tudok rájönni, hogy többet is akar e vagy nem ha csak azt tudom figyelembe venni hogy beszél velem és hogy néz.. Neked egyszerűbb dolgod van.. Jó neked :)

2019. ápr. 7. 13:57
 8/14 anonim ***** válasza:
Kedves vagy, hogy ezt ìrtad, de sajnos pasija van, bár néha elég lekezelően beszél pasikról . Bár lehetne több köztünj, de nem tudom, hogy mit tehetnék érte. Ti hány évesek vagytok? Ölelés, puszi sem szokott lenni köztetek? Véletlen hajsimítás vagy a hátához, vållåhoz hozzáérés sem szokott működni?
2019. ápr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Mindketten 23 évesek vagyunk és neki sincs barátja és nekem sincs most, de már volt barátunk mindkettőnknek. Most tetszik neki egy fiú, de nem hiszem hogy szerelmes belé. Szokta nekem mesélni, mert jóba vagyunk, de úgy érzem azért meséli, hogy féltékennyé tegyen..

Nem szokásunk az érintkezés egyáltalán és ha meg érinteném biztos rájönne miért érintem meg.. És amúgy sem merem megérinteni nagyon izgulok😂

2019. ápr. 7. 15:55
 10/14 anonim ***** válasza:
Nos én a helyedben úgy tesztelném le hogy van-e nála esélyem hogy néha meg-meg érinteném beszélgetés közben ( hiába nem vagy ölelközös típús se te se ő mert érintések nélkül esély nincs rá hogy kiderüljön bármi is) a beszélgetés lehet akármilyen téma a lényeg az érintések a beszélgetés közben mert ahogyan fog rá reagálni arra ahogyan közeledsz hozzá az mutatja meg hogy tetszel-e neki és van-e nála esélyed más sajnos nem fogja meg mutatni csak ez.
2019. ápr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!