Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vannak itt olyan leszbikusok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szende-lány kérdése:

Vannak itt olyan leszbikusok akik az igazságot úgy fedik el a családjuk/környezetük elől, hogy bemutatnak egy kamu barátot?

Figyelt kérdés

Igen tudom, hogy most sokan jönnek majd azzal a hazug szöveggel, hogy erre nincs szükség, hogy előbb utóbb majd elfogadják.

De igenis az a helyzet amikor az ember tudja, hogy a családja, a környezete nem fogja ezt elfogadni.

Tehát a kérdés inkább az, azok a leszbikusok akinek el kell fedniük az igazságot, hogyan teszik azt ma, és mi a terve később?



2019. ápr. 12. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, nem éppen az ilyesfajta válaszokra vagy kíváncsi, de elmondom nagyvonalakban az én esetemet.

Sokáig "pasiztam", de nem tett boldoggá, sőt, inkább rombolta a lelkem, de úgy gondoltam, hogy legalább mások azt hiszik minden oké, azt csinálom, mint bármelyik fiatal lány.

Aztán már úgy próbáltam elfedni a dolgokat, hogy nem kell fiú, mert a tanulmányaimra, munkára, egyebekre koncentrálok.

Végül tudod mi volt a legjobb megoldás?

Kiszakadni a közegből, ami előtt megfelelési kényszerem volt. Azok meg elfogadtak, akiktől nem lett volna szívem megválni (szerencsére nekik se tőlem).

2019. ápr. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez nem jó megoldás. Nekem nem jött be, egyszer próbáltam, de annyi felesleges kamu erőfeszítést kívánt, hogy belefáradtam. Végül az egyetem miatti kollégiumba költözés oldotta meg a helyzetet.Persze az én esetem csak egyéni példa, nem lehet általánosítani.
2019. ápr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a kamu barát dolog a legnagyobb hülyeség és a legnagyobb hiba, ha tényleg megpróbálkozol vele. A saját megfelelési kényszereden dolgozz.
2019. ápr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Aki ilyenhez folyamodik, az csak a saját életét bonyolítja meg mégjobban -ami lássuk be melegként alapjáraton sem egyszerű.


És miért lenne az hazug szöveg, hogy erre nincs szükség? Ne folytass szruccpolitikát. Attól mert felveszel egy jelmezt, még nem változol át! Egy idő után le kell venned, mert vakarózni kezdesz benne

2019. ápr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Félreértettétek kérdésemet. Én nem azt mondtam, hogy ez az egyetlen megoldás!

Sőt igazából az lett volna a kérdés, hogy ki mit kamuzik a családjának a környezetének, ha azt látja nincs más megoldás.

Igen! Hazudozni bonyolult, és van, hogy bele zavadodik az ember. De van az úgy, hogy nincs más megoldás! Épp ezért érdekel, ki mit szokott hazudni…

2019. ápr. 13. 13:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem hazudozok. Ha valaki rákérdez annyit mondok, hogy nem akarok férjhez menni/nem akarok barátot. Vagy leesik nekik, vagy nem, de ez már nem az én problémám :D De volt olyan ismerősöm, aki nagyon nem akarta altatni a témát, vele már nem is beszélek. Kizárod az életedből az ilyeneket, nem éri meg rajta parázni. Ennyi.
2019. ápr. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Addendum az előző válaszhoz, rokonokat se kell tűrnöd. Gondolom felnőtt vagy. Ne hazudozz, nem éri meg tényleg.
2019. ápr. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!