Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miert mindig azok a “ferfiak”...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mindig azok a “ferfiak” probaljak megteriteni a leszbikus nőket, akik még a hetero nőket sem képesek kielégíteni?

Figyelt kérdés

Az ilyen zaklatok 99% vagy még szűz,maximalisan frusztralt,nagyreszt nogyulolo egoista pasikbol all

Olyat vhogy nem latok h egy normalis parkapcsolat melett foglalkoznanak ilyesmivel

Miert van ez?


2019. ápr. 14. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
A kisebbségi komplexusukat próbálják kompenzálni annak a bizonygatásával,hogy ők bizony képesek lennének heteróvá nevelni a leszbikusokat.
2019. ápr. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%

Egyetlen leszbikus nővel sem próbáltam eddig még megismerkedni, megtéríteni és romantikus kapcsolatot kezdeni.

A nők 99%-a nem meri úgy elhajtani a próbálkozót, hogy "figyelj hagyj békén, ne próbálkozz mert nem működhet, mert leszbikus vagyok."


A leszbikus nők 99-a nem meri ezt őszintén megmondani a közeledő férfinak és így diplomatikusan elutasítani.

Úgy gondolom a leszbikus nők 99% százaléka, tudat alatt, titkon élvezi ezeknek a férfiaknak a zaklatását.

2019. ápr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
98%

Mindig az elején mondom, hogy egy kapura játszunk, eggyel több pénisze van, mint kéne, lányokat szeretem, leszbikus vagyok... stb.

Egyébként én eldöntöttem, hogy aki mostantól kínálgatni fogja nekem a varázspéniszét és kérdezgeti voltam-e fiúval már, visszakérdezem ugyanezt, hogy bizony neki is ki kéne bizony próbálnia. Egyébként igen, én élvezem, hogy bunkó vagyok velük, mert igazából ők is nagyon tapintatlanok ezzel és már meguntam.

Egyébként tényleg a tök alsók nem értik meg, normális férfivel ha közlöm, hogy nem, akkor otthagy.

2019. ápr. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%
Próbálják biuonyítani férfiasságuk avval hogy elcsábítanak egy leszbikus nőt
2019. ápr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#2,figyelj,én próbáltam. Tudod mi lett belőle? Fél évig stalkolt és fenyegetett, hogy megöli magát. :D Amúgy nézz utána, hogy mennyi nőt ölnek meg férfiak csak azért, mert elutasítják őket.. Erről ennyit.


Kérdező, kb megválaszoltad a kérdésed. :D Azért van mert frusztráltak. A privát életükben sem kapják meg azt a minimum figyelmet, amire mindenkinek szüksége van.

2019. ápr. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!