Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért van az, hogy ennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ennyi leszbikus nő nem tud olvasni a jelekből, amiket egy másik nő küld feléjük?

Figyelt kérdés
Miért olyan nehéz dekódolni vagy esetleg utólag kiértékelni egy-egy közeledést? Rengeteg ilyen kérdés van és megmindom őszintén nem értem ezeket a megerősítést váró "ha megpuszilt" vagy "hozzámért, akkor akarhat valamit?" jellegű kérdéseket. Főleg azokat, amikben szinte semmilyen információ nincs leírva az adott szituációról..

2019. ápr. 13. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazából a heterok se értik amúgy sokszor. Ha valaki tetszik az adott embernek, akkor sokszor nehéz bármi akár egyértelmű jelről is elhinni, hogy az tényleg jel és a másik fél vonzónak találja. Pláne, ha önbizalomhiányos emberekről van szó.

Másrészt azért így leszbikusoknál az is necces, hogy másik az milyen szexuális orientációjú, ott jogosan merülnek fel kérdések, aztán gyakran a semmmibe látnak bele dolgokat.

2019. ápr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem például azért nehéz ez, mert baromira rossz emberismerő vagyok. Tisztában vagyok vele, hogy ez a gyengeségem. A másik gond meg, hogy a heteró lányok egymás között is gyakran annyira bizalmasak, hogy ember legyen a talpán, aki eldönti hogy a puszilkodás, simogatás, ölelgetés és egymás édesemnek, drágámnak szólítása flörtölés, vagy épp semmit nem jelent. Nekem is van olyan barátnőm, akivel úgy nézünk ki, mintha egy pár lennénk, pedig 25 éve ismerjük egymást, és természetesen semmi sincs köztünk. Ha meg tetszik valaki, hajlamos az ember nem megbízni a saját ítélőképességében sem, nehogy kellemetlen helyzetbe kerüljön és kiadja magát feleslegesen.
2019. ápr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2. válaszadóval egyetértek.


Mai világban sok barátnő túl közvetlen egymással.

Nekem is legjobb barátnőm állandóan drágámnak hívott, ölelgetett,puszit adott, rólunk is sokan azt hitték egy pár vagyunk,konkrétan az ő és az én szüleim is :D De nem volt köztünk semmi. Volt egy idő mikor én is félre értettem az elején és rákérdeztem,mert nem akartam beégni későbbiekben. :D Utána megszoktam ezt a viselkedést tőle.


Meg kiderült ő mindenkivel ilyen közvetlen.


Ebből kiindulva bazi nehéz másik lánytól jelet venni.

Tavaly én is azt hittem jeleket küldözget egy nő. Már már egyértelmű volt,gondolkoztam... majd léptem én, elhívtam kutyát sétáltatni, egy témából kifolyólag mikor beszélgettünk.. De persze nem jött el,lemondta. Innentől kezdve mikor mentem (fogorvosom amúgy) akkor első alkalommal nagyon semlegesen viselkedett,kerülte a tekintetemet(lehet azt hitte felhozom újra a sétát) Utána 1-2 alkalommal már úgy éreztem minden a régi,nem küld jeleket...Amúgy 3 éve hozzá járok sose adott jeleket vagy nem vettem észre. De tavaly eléggé feltűnően más volt a viselkedése. És mikor utoljára voltam nála konkrétan megint jeleket adott túl sokat ért hozzám,combomhoz ért. Pedig bele törődtem,hogy jó nem akar semmit benéztem. De aztán meg újra ez a jel adások. Így döntse el az ember,hogy mit akar a másik fél :D

Azóta se tudom mi a helyzet.


Van egy másik nő akitől szintén voltak jelek,mosolygás,szemezés,mindig figyelt.Aztán kiderül boldog kapcsolatban él és terhes :D


Annyiszor befürödtem már ezzel a dologgal én is bazi óvatos vagyok és sokszor bizonytalan,pont ezért.

2019. ápr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, az hogy pasija van gyereket vár - egy dolog, hallottam már kismamáról, akinek női szeretője volt...
2019. ápr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz észrevenni ha valakinek bejössz.

Őszintén én is kapok jeleket, de nem magyarázom be hogy akkor most akarhat valamit, mert tudom hogy hetero. Nyilván a lányok szinte mindig így viselkednek a legjobb barátjukkal. Tavaly engem és osztálytársamat adtak majdnem össze :D csak mert megfogtuk egymás kezét, ennyi :D

Pedig még csak legjobb barik sem voltunk, csak sima barátok egy osztályban.

2019. ápr. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó!Miért fogtátok meg egymás kezét és mennyi időre?Hogy már "össze is hoztak" mások titeket...
2019. ápr. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!