Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Meginogtam a hitemben! Ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meginogtam a hitemben! Ha nekem egy kicsit bejön Bish Barbie youtubeos akkor biztos, hogy csak a nőket szeretem? XD

Figyelt kérdés
Ha kihagyjuk,hogy borzasztó irritáló és affektáló emberke,úgy arcilag találok benne valami vonzót.De vajon egy ilyen emberre férfiként vagy nőként tekint az agyam?
2019. ápr. 20. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom a kérdés költői és az aktuális unalom szülte.. :D Hát figyelj, ezt neked kell tudni mi vonz benne téged.
2019. ápr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként, ahogy így elnézem, nagyon nőiesen viselkedik. Talán még kicsit túl is tolja. Hiába férfi biológiailag, nem igazán látom benne a férfit. Szerintem téged sem ez az oldala vonz.
2019. ápr. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Transz nő? :D Amúgy nekem velük semmi gondom, ha tetszik simán járnék is olyannal... :D csak a transz fiúkat nem bírom, párral beszéltem, ismertem és undorítóan szexiták tudnak lenni. :D És igazából ezzel van a gondom. :D Egyenlőség van a kapcsolatban, olyasmi nem fér bele. :D

No de a lényeg, ha nő és nőként vonzónak találod, attól még ugyanúgy leszbikus vagy. :)

2019. ápr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Leszbikus vagyok, de b*ssz*m*g, nekem is bejön:D
2019. ápr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1# Az unalom az tényleg stimmel :D Van ídőm ilyeneken agyalni. Amúgy csajokban külsőre pont a hozzá hasonló kaliberek jönnek be fura mód.Mármint mielött elkezdené magát sminkelni.Ja meg a brutális műkörmeit leszámítva :D


3# Szerintem ő nem teljesen transz nő,legalábbis nem tűnik operáltnak.Inkább sima transzfesztita lehet,dehát na

2019. ápr. 20. 22:33
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól még lehet transzszexuális vagy épp transznemű is, akkor is ha nem kap hormonkezelést meg nem műtik meg... ez a fejében dől el igazából. Transzvesztitát ismerek amúgy, konkrétan drag queen az illető. :) Ott tényleg ez a fogalom stimmel, mert azon kívül nem akarja, hogy lányként kezeljék, mert nem is az.

Pl. ott van SzupiMester youtuber is, és ne mondd már nekem, hogy nem pasi. :) De ő erről beszél is... :D És ő sem kapott semmit meg nem is volt műtve. :D

2019. ápr. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6# Megnéztem ezt a szupimestert...hát én tényleg nem mondtam volna meg,hogy nem pasi! Teljesen kész a hangja,meg az arca is! Hihetetlen!
2019. ápr. 20. 22:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Amúgy Amadea Lux néven van még egy csaj, aki szerintem tök cuki, őt instán is követem egy ideje. :D
2019. ápr. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%

Eddig sosem hallottam róla, de megnéztem a sminkes videóban, ahol natúr van az elején azért eléggé látszik, hogy fiú, de kisminkelve nem rossz.


Nekem ő tetszik nagyon (pedig fiúnak is vallja magát): [link]

Valentin Winter a neve.

2019. ápr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!