Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, nektek bejön, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön, ha egy lánynak "nagy étvágya" van?

Figyelt kérdés
Tehát heti többször is akarná a szexet és akár egy nap 3-4x is..

#szex #leszbikus #"nagy étvágy"
2019. márc. 17. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem bejönne, mert nekem is hasonlóan nagy az étvágyam.
2019. márc. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Hát mi kb. mint a nyulak.😅

Mondjuk, nálunk én vagyok a kívánósabb, de úgy látom, nincs a kedvesem ellenére.❤

2019. márc. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon😍
2019. márc. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Napi 3-4x soknak számít? :D Na mindegy, egyébként igen, nagyon bejön. A páromban is imádom ezt. Remélem ez nem csak a fiatalsággal jár :D

19/L

2019. márc. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Bizonyos alkalmakkor ez jo de en pl. szeretek sok mas dolgot is csinalni, mint egesz nap otthon lenni. :(
2019. márc. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha nagyon ráérek akkor én is kívánom napi 5x is akár. De amikor az ember dolgozik, fáradt, sok gondja van, akkor egyáltalán nem kívánja a szexet. Teljesen változó, de alapvetően ha nem vagyok fáradt és nincsenek hű de nagy gondjaim, akkor napi 2x biztosan kívánom, tehát nem lenne probléma ha a párom is így lenne vele
2019. márc. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon bejönne! Fiatalon, főleg egy friss kapcsolatban ez természetes, legalábbis szerintem.

Írták korábban, hogy a hétköznapi teendők mellett hogyan jut rá idő, energia? Hát, ez az, ami nem lehet akadály, ha két ember valóban szereti és kívánja egymást.

Azt is írta valaki, hogy szeret aktív életet élni, nem csak otthon ülni. De miért kellene azt tenni? Szerelmeskedni nem csak otthon, a négy fal között lehet.

Ha valaki fiatal, ÉL, szeret, kívánja a társa testét, akkor menjenek, legyenek együtt, szárnyaljanak! ;)

24bi L.

2019. márc. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%
Hát én ufó vagyok, de nekem nem jön be :( Nekem sincs ekkora étvágyamat. Én jobban szeretem a kevesebb, de hosszabb aktusokat.
2019. márc. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze h bejon 22/L
2019. márc. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!