Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Meleg lennék? Szerelem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg lennék? Szerelem?

Figyelt kérdés

Kétszer voltam szerelmes eddig éltem során. Az első egy fiú volt, most pedig egy lány. Egész idáig nem tetszett meg egy lány sem,szerelmes sem voltam. Viszont most az vagyok, és egyszerűen tudom feldolgozni...Múltkor majdnem összeestem amikor próbáltam bevallani magamnak.

viszonzatlan is, ezt sem tudom feldolgozni.... Hogy tegyem túl magam ezeken a dolgokon?

Fogalmam sincs mit csináljak.....



2019. ápr. 22. 22:51
 1/6 A kérdező kommentje:
*Eddigi életem során* bocsi a helyesírásért :D
2019. ápr. 22. 22:53
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem Szaúd-Arábiában élünk és nem is a középkorban. Tedd azt, ami épp jól esik és ne akard mindenáron beskatulyázni magad. Valszeg biszex vagy, most épp egy lány került képbe. Ha viszonzatlan, akkor meg végképp kár azon rágódnod, hogy mi van, ha kiderül.
2019. ápr. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Heteró lányba szerettél bele?
2019. ápr. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Meleg lányba.
2019. ápr. 23. 07:18
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Akkor szerencséd van :)

Nem biztos hogy viszonzatlan :)

Ne parázz rá a helyzetre mert csak rosszabb lesz.

Nekem egy évembe tellett feldolgozni ezt az egészet, időbe telik, de megvan az eredménye :)

2019. ápr. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Egyszerűen nem bírom feldolgozni, rosszullètek törtnék rám.

Van barátnője 2 éve.

2019. ápr. 24. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!